Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan ember, aki még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ember, aki még évek után is őrülten szerelmes a párjába?

Figyelt kérdés
Tudom, manapság, már nem divat.. de érdekelne :) Mesélhetnél, hogy miért, hogyan szerettél bele..stbstb :)
2014. júl. 2. 08:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én még mindig szerelmes vagyok a páromba, ugyan úgy mint mikor összejöttünk.

20L

2014. júl. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is szeretem 7 év után is. De ő engem sajnos már nem.
2014. júl. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mi két éve vagyunk együtt... tudom nem nagy szám, de ha azt vesszük, h egyeseknek max hónapig tart egy kapcsolat... én viszont büszke vagyok rá, mert azóta is bármikor nézek a szemébe, megszűnik körülötte minden. Tudom, h nagyon szerencsés ember vagyok, h megtaláltam őt. :D És ő is így érez... pedig szerelem első látásra volt, nem egy évek alatt megalapozott vonzódásból kinőtt kapcsolat. Megismertük a másikat, és tudtuk, h csak ő az, akit párként elképzelhetünk. Szóval mindkettőnknek a másik tökéletes, így még a megcsalásnak a lehetősége se merül fel. :)

22f

2014. júl. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A mi szerelmünk komoly utálattal kezdődött. Ismertük egymást mielőtt összejöttünk, egy helyre jártunk szórakozni (helyi söröző). Ő volt akkoriban a helyi nagy menő, bárkit le tudott dumálni a lábáról, bárhol, bármikor tudott csajozni. És erre büszke is és nagyképű is volt.

Majd egy nap történt valami. Nem tudom mi, de hirtelen szinte egyik percről a másikra szerettem bele.

Lassan 10 éve vagyunk együtt és még mindig ugyanúgy szeretem. Ő is szerelmes belém még mindig, látszik rajta.

Nem tudnám elképzelni nélküle az életem.

19 évesen találtam rá, és nem is kell már más.

2014. júl. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nagyon örülök a boldogságotoknak :) Én is így érzem, 2 éve élünk együtt, soha nem csalnánk meg egymást, tudom, érzem.. Boldog vagyok :) Köszönöm nektek a válaszokat. :)
2014. júl. 2. 08:40
 6/13 A kérdező kommentje:
Négyes, ez nagyon édes :) :))
2014. júl. 2. 08:41
 7/13 anonim ***** válasza:
4 éve vagyunk együtt 3 éve együtt is élünk,és még mindig tombol a szerelem :)) Hihetetlen mert előtte volt egy 12 éves kapcsolatom,és jól emlékszem,hogy már a 2. évben nem éreztem ilyet.
2014. júl. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

1-ső vagyok.

Mi 3 éve vagyunk együtt. Szerelem volt első látásra, egy koncerten találkoztunk egy fesztiválon. Mikor elcsattant az első csók olyan volt mintha megállt volna körülöttünk minden. Azóta már együtt élünk, de még mindig azt mondom, hogy nincs annál jobb dolog mint reggel arra kelni hogy mellettem van, és átölelhetem.

2014. júl. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jó ezeket hallani *.* :) :)
2014. júl. 2. 08:52
 10/13 anonim válasza:
8 éve vagyunk együtt, amolyan egyéjszakás, laza kapcsolatnak indult. Fél év után összeköltöztünk, de úgy érezzük, együtt szeretnénk megöregedni. Ennyi év után már nem "őrült" a szerelem, de szerelmes vagyok, és minden nap "biztosítjuk" is egymást erről. Úgy érzem jó kapcsolatban élek :)
2014. júl. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!