Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen lenne a valódi szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen lenne a valódi szerelem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lassan 30 éves ffi vagyok, voltak barátnőim, de hasonlót még nem éreztem. A történet egy random megismerkedéssel indul (természetesen hölgy az illető). Kezdetektől fogva nagyon nyitottak voltuk egymás felé, mintha egy régi barát lenne, teljesen természetesnek vettük egymást. Próbálok rövid lenni, szóval a lényeg, hogy nagyon jól kijövünk, mindent meg tudunk beszélni (még azt is, milyen jót kakált épp a másik). Teljesen felvesszük egymás hangulatát (együttérzés), energiával tölt fel a vele töltött idő. Bár én sosem szerettem a molett lányokat, de az ő pocakja nagyon tetszik, egyszerűen elfogadom és szeretem. Vonzalom az valami brutális...elég egy érintés és felizgulunk egymásra néha. Sokat beszéltünk arról ki-hogy képzeli el a jövőt, mit vár egy kapcsolattól satöbbi. Mindig lesem hogy tundék neki segíteni (egy helyen dolgozunk), egyszerűen öröm számomra, hogy segíthetek. Sok dologban meg is egyezünk (például stílus).Érzem már a szerelemt, de ez nem az a nagyon erős, penetráló, mindent elsöprő érzés (pillangóim azért vannak mielőt találkozunk), amolyan nyugodt szerelem, enyhe hullámvölgyekkel tarkítva. A napom 70%-ában rá gondolok azért. Ilyen lenne a valódi szerelem? Én még nem éreztem hasonlót, még nem voltam így egyik barátnőmmel se. Kicsit félek, mert azt képzelem meg kell lennie annak az erős érzésnek amit éreztem fiatalabban, habár még senkivel sem volt ilyen nyitott, mély kapcsolatom. Előre is köszi. Ha van kérdés válaszolok szívesen. U.i.: Más ember lettem mióta ismerem, pozitív értelemben.

2021. márc. 3. 17:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Igen, egyrészt a beteljesületlenség. Másrészt az, hogy időről időre utánam nyúlt és feltépte a sebeket. Úgy azért elég nehéz lezárni.

De akkor is ott van, hogy a hazaértem szerelemben soha nem volt rám fizikailag is ilyen hatással a párom, a legelején se. Mert mindkét esetben volt legeleje, de egész más volt a kezdet. Valószínű férfiként mégiscsak az jött be jobban, aki ki tudta váltani belőlem ezt a fajta kézremegős, hangremegős reakciót, de ettől még kétlem, hogy ez csak szexuális vágy volt. Nem tudom, megfejthetetlen, mert megismertem azért életem során több pasit is, aki külsőre egyszerűen 100%-ig zsánereim voltak és nem váltottak ki belőlem mégse semmi extrát.

2021. márc. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
10-es, szerintem ezek a fajta szerelmek ezért nem teljesülnek be soha. Ettől az ember elmenekül. Végső soron mi is ezt tettük.
2021. márc. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Igen mert 600ezer gondolat kerít hatalmába, ami olyan hullámvasutazásra visz, hogy még az étvágyam is elmegy, egyszerűen kínlódás, tudom miről beszélsz. Nem köszönöm, ebből nem kérek.
2021. márc. 3. 19:07
 14/19 A kérdező kommentje:
Meg nálunk nagyon-nagyon fontos, hogy jól válasszunk (neki is és nekem is). Közösek a célok. Szerintem jól fog elsülni. Jó ezt így itt leírni, köszönöm . :)
2021. márc. 3. 19:09
 15/19 anonim ***** válasza:

De azért egy dologra választ kaptam mindebből: nem azért nem éreztem ezt iránta, mert kinőttem belőle, hanem mert az a szerelem nem tartozott ebbe a kontrollálhatatlan kategóriába. Ettől még igazi volt, de nem az. Hogy melyik a nagyobb, hát...ilyen értelemben nyilvánvalóan a kontrollálhatatlan a nagyobb és az igazibb. De a másikban több a harmónia.

Mivel 40 évesen betalált ez az életveszély érzés, egy dolgot biztosan tudok: nem nőttem ki belőle, csak az a korábbi nem hatott rám úgy, hogy elveszítsem a kontrollt.

2021. márc. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Átjött a ''tanulság''. :) Kiszámíthatatlan az emberi természet. Sajnálom, hogy ebbe ragadtál. Azt esetleg megírod, miért lett vége a nyugis szerelemnek?
2021. márc. 3. 19:17
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem amire azt írjátok, hogy hullámvasút, kínlódás, stb, ott azért van, mert nincs viszonozva az érzés a másik részéről, vagy csak szórakozik, vagy nem is vagytok együtt, csak plátói a szerelem. Ha mindketten akarjátok, akkor szerintem nincs az a bizonytalanság érzés, ami az előzőeknél megvan, és ezért más, ezért tűnik úgy, hogy nincsenek nagy érzelmek, mert nem kell küzdeni, hisz a másik is szeret.
2021. márc. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

De jo volt ezt elolvasni.:)

En is most a kontrollálhatatlanban vagyok. Én ezt nem cserélném el egy langyosra :).

Ez amilyen rossz annyira hatalmas kihagyhatatlan is :)

Nàlunk jelenleg az megy hogy probálja átvinniba srác normálisabb komolyabb mélybe :)

2021. márc. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Végszó: ahány ember annyi történet. :D Egy biztos, mindenképp sokat tanultam most.
2021. márc. 3. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!