Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő múlva mondtátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő múlva mondtátok ki, hogy szeretlek? Mennyi idő után voltatok biztosak a párotok szerelmébe, hogy valódi, nem csak fellángolás?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt és eddig ő nagyon szerelmes volt és ez a nagyon szerelem taszított engem, hogy nem voltam benne biztos, hogy ő tényleg engem szeret vagy csak a szerelme szerelmes és, hogy ez a nagy fellángolás nem ég e ki hamar. Én nagyon óvatos vagyok, sokáig tart még kialakul bennem a szerelem kötődés érzése, mert saját példámon tapasztaltam, hogy sokszor 2-3 hónap után simán kiábrándultam valakiből, akit az elején ilyen nagy hévvel imádtam. Ti hogy vagytok ezzel? Mennyi idő után mondtátok ki? Mikor hittétek el, hogy a szó mögött valódi tartalom van?

23/l 25/f



2019. ápr. 9. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az a fontos, hogy hasonló karakterűek legyetekés hasonló legyen a szeretetnyelvetek is, ugyanakkor sokat kell beszélni az érzéseitekről is.
2019. ápr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én akkor mondtam amikor úgy éreztem, hogy szeretem a másikat, általában mondta ő is, de minden alkalommal kiderült, hogy nála nem volt mögöttes valódi tartalom.
2019. ápr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eleinte bizalom és ragaszkodás 2-3 hónap alatt, ha megvan az összhang és minden jól megy. Szerelem nagyon sokára alakul ki nálam, ahhoz sok idő kell. Aki túl hamar kimondja hogy szerelmes, az általában humbukol.
2019. ápr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen én is ezt érzem mint, amit a 3 as irt. Még nem mondta ki, de csk mert érzi rajtam, meg mondom is neki, h ez nem verseny nem sietünk sehova. Én tudom, h tudnám szeretni, csak emiatt kétalkedek benne.
2019. ápr. 9. 18:35
 5/7 anonim ***** válasza:
2nap után ráadásul nőként.... egyszerűen tudtuk mindketten hogy az eg is egymásnak teremtett minket. Ő óvatosabb volt mert félt, de teljesen odavolt hogy igy történt, aztán persze ő is mondta....5 éve lassan, ugyanúgy imadjuk egymást.
2019. ápr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kövezzetek meg nyugodtan, de nekem barátom 1 nap után mondta ki, hogy szeret ☺️ igaz azt a napot egyetemi rendezvény miatt majdnem teljesen együtt töltöttük (kb 20 órát a 24-ból), ott ismertem meg ☺️ ennek már több, mint egy éve, és azóta is nagy a szerelem ☺️ pasiként szerintem még nehezebb volt kimondania, ők nehezebben fejezik ki szerintem az érzelmeiket általában ☺️
2019. ápr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1-2 hónap után, én mondtam ki, a reakció: hát, asszem én is. xDDD
2019. ápr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!