Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy férfi képtelen meglátni a lehetőséget?

Figyelt kérdés
Csak kapaszkodik abba, amit már el kellett volna engednie.

2021. márc. 9. 14:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Inkább te engedd el a billentyűzetet, és igyál inkább egy pálinkát. Boldogabb leszel.
2021. márc. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Annyira érdekled a pasit, mint a kutyaszar a cipője talpán.
2021. márc. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
B+ neked nincs saját életed, hogy meg mindig a másé érdekel? Te kukaturkász...
2021. márc. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
45%
Kedves Kérdező, és olyan létezik, hogy egy nő képtelen meglátni a lehetőséget?! Hogy célozgat az ember fia, h picit magányos és jó lenne egy picit borozni, filmezni.. és jön a süket duma és hitegetés, h sok a háztartási munka, meg a ház körüli teendő, vizsgázom, fialtatni kell a nyulat stb., de majd máskor biztos lesz alkalom, sajnálom stb. És ezt 3-4 alkalommal is eljátszva... Na, kedves Kérdező, erre varrj gombot /Egy szexuálisan frusztrált 30-as pasi, akinek hónapok óta csak MarokMarcsa jutott, de privát nem kér/
2021. márc. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Engedd már el ezt a férfit végre. Éld az életed.
2021. márc. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

parciális tört levele:


Szia. Én nem azt írtam, hogy mindenki kamuzik én azt írtam, hogy nem csak az igazat lehet leírni online és ez igaz is. Miért vagyok siekrtelen és miben vagyok az, mert az igazat leírom? SOk nő az összes férfit szidja, akiket nem is látott. Azért vagyok sikertelen, mert ezt elmondom? Nem én írom itt ki a nőgyűlölő kérdéseket, miért kell sikertelennek látnod, mert leírom az igazat? Ja tudom, itt a gyakorin mindenki egy szűz lúzer (nem vagyok szűz), aki oylat ír, ami nem tetszik ugye?


Köszi, de nem kérek privátban magyarázatot senkitől sem, ha akarsz valamit írd ide, milyen érdekes, ha jöhetsz azzal hogy mi biztos hazudunk de rólad még csak véletlenül se gondoljunk rosszat. Nyaffnyafff 😂😂

2021. márc. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!