Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, a szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, a szexuális tartalmú célzásokban, gesztusokban abszolút képtelenek vagytok a bókot meglátni?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok, hogy "Ejj, de megd...nálak!", "Szívesen elkényeztetnélek!", "Jó bula vagy!" és hasonlók, vagy a fenékrepacsi, fogdosás, ilyenek...


Oké, tudjuk, hogy perverz, bunkó, dugódani, stb. az ilyen típusú pasi, csak egy darab húsként tekint a nőkre. De ebbe azért bele lehet látni, hogy kívánatosak, vonzóak, "jó nők" vagytok, csak az illető pasi nem éppen kulturált formában közli, jelzi ezt. Szórakozóhelyekről gyakran lehet nőként ilyen "élményekkel" hazatérni...


A visszaigazolás ezen formája teljesen hidegen hagyja a nőket, vagy azért - ha nem is mutatjátok ki - de ez is jól esik nektek valamilyen szinten? Ez is hozzá tud járulni az önbizalom épüléséhez vagy inkább degradálóan hat a szexcentrikussága miatt?



2018. dec. 8. 18:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Degradalo, mert nem en erdeklem, csak a testem. Vagyis csak azt latja, hogy milyen jo lenne neki megdugni engem.


Es ez nem jelenti azt, hogy jo no vagyok, csak azt, hogy kanos a pasi es barkinel beprobalkozik. Sokszor elofordult, hogy lattam ezeket a pasikat vegigmenni egy csomo csajon elottem es utanam.

2018. dec. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

"Inkább degradálóan hat a szexcentrikussága miatt".

Vagy simán hidegen hagy mert egy ilyen utolsó bunkó véleménye nem számít semmit.Ettől nem lesz önbizalma senkinek,hogy odakiabálják hogy "demegdugnálak". Nem is a "bókot" utasítjuk el,hanem ezt az állatias bunkó viselkedést. Függetlenül attól hogy mit mond,az egész megnyilvánulás felesleges és undorító.

2018. dec. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Valóban bele lehet látni, de ugyanakkor azt is bele lehet látni, hogy az ilyen emberek valószínűleg minden nőnek odaszólogatnak akik jobban néznek ki, mint egy éretlen paradicsom.


Gondolj csak picit bele, hogy te tudnád-e bóknak venni, ha egy primitív ápolatlan nőszemély odaböffentené nektek, hogy "hát de leszopnálak téged". Én sajnos nem tudnám és gondolom így vannak ezzel a nők is akik nem veszik bóknak az olyan megjegyzéseket, hogy "de megdugnálak" és "jó bula vagy".


Egyébként sokkal értelmesebben és intelligensebben is tudtukra lehet adni azt, hogy jól néznek ki és kívánatosak és akár azt is, ha olyan a szituáció, hogy szívesen szexelnél velük és hidd el, hogy sokkal inkább bóknak fogják venni, mint a primitív megjegyzéseket.

2018. dec. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
*neked
2018. dec. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a véglények jellemzően rárepülnek bárkire, akin lyuk van, szóval nem tudom különösebb megtiszteltetésnek érezni, hogy most éppen én kerültem sorra, mert rosszkor voltam rossz helyen. Plusz óhatatlanul megjelenik a fejemben egy kép arról, ahogyan hozzám ér, és ha emberünk előnytelen külsejű/szemmel láthatóan igénytelen, az undorom erősebb lesz, mint a „dicséret” keltette büszkeség érzésem.
2018. dec. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
2%
#1! "Sokszor elofordult, hogy lattam ezeket a pasikat vegigmenni egy csomo csajon elottem es utanam." Te kis huncut! Mivel foglalkozol, hogy ilyesmiket látsz?
2018. dec. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
1%
hát hogy képzeled ezt, mikor azon is megsértődnek, hogyha feláll a fütykös...
2018. dec. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Hallottal mar szorakozohelyekrol? Tudod van szemem es nagyon jo az arcmemoriam. Azt meg altalaban szeretem figyelni, hogy pasik hogy probalkoznak be csajoknal.

Es amikor az a pasi akit lattam mar odamenni vagy harom csajhoz elottem, odajon hozzam, akkor nem azt gondolom, hogy hu, biztos jo nonek tart. foleg amikor latom ot tovabb probalkozni masoknal miutan en elhajtottam.

2018. dec. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi bok van abban, hogy megdugna, mint mindenki mast?

Orokre leirja magat nalam, aki ilyen.

2018. dec. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Itt az a lényeg, hogy - bár sajátos módon - de kifejezi a vonzalmát, és ha ez sorozatosan történik meg, egy nőnek talán(?) épülhet az egója. Gondoljatok bele: egy túlsúlyos nő nemigen kap ilyen megjegyzéseket, csak a dekoratívak, csinosak, szépek.
2018. dec. 8. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!