Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan definiálnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan definiálnátok a szerelmet? Meglátni és megszeretni? Vagy kialakul? Van olyan aki a szerelmével él?

Figyelt kérdés
Vagy olyan van-e, hogy nem voltál még szerelmes?

2016. jún. 11. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
A szerelmemmel élek. Nekem a szerelem az, ami kizárólagos. Szerethetek nagyon mélyen több embert, de szerelmes csak egybe lehetek egyszerre. Nekem elég gyorsan kialakult ez az érzés a párom felé, és most, 6 év után is szerelmet érzek iránta.
2016. jún. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam:

Szimpátia - vonzalom - szerelem. Ebben a sorrendben.

Nem tudok szerelemről beszélni addig, amíg nem ismerem a másikat elég alaposan, addig maximum tetszik, vagy vonzódom hozzá, de az számomra nem egyenértékű a szerelemmel.

A párom előbb szimpatikus volt, aztán néhány hónap után vonzódni kezdtem hozzá, akkor összejöttünk és újabb néhány hónap után fokozatosan egyre jobban beleszerettem (ami a mai napig tart).

2016. jún. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerelem: erezni a masik lelket. Ilyen elofordulhat naponta tobbszor is. Meglatsz valakit es o is radnez, es tapasztalatbol mondom ha ez utan beszelgetnetek, eszrevenned hogy amit elsore gondoltal rola, igaz volt.

En most egy olyan emberrel vagyok egyutt, akit nagyon szeretek. Ez tobb, mint a szerelem. Mert mar nem csak latjuk egymas lelket, de egymas sziveben vagyunk.

2016. jún. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
utolsonál a pont
2016. jún. 12. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!