Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért tetszenek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszenek az olyan pasik, akik nagyon értenek az informatikához?

Figyelt kérdés

(Sokszor képzelődöm, hogy valaki feltöri a mobilom és amikor nem vagyok otthon beméri a helyem és elrabol. Berak a kocsiba szemkötőt rak rám. Miután hazavitt az ágyába dob, de akkor még kábult vagyok. Miután már felébredek egy kódokkal teli falat pillantok meg és a csukott ajtót. Kimegyek és megszólal a riasztó. Ő jön: magas, göndör fekete haja van és sötétbarna értelmes(de abban a pillanatban mérges) szemei, amit egy nagykeretű felete szemüveg rejt. A karjaiba vesz és rádob az ágyra, én sikoltok. Azt mondja:,,holnap kapsz enni,ha jól viselkedsz, utána pedig kezdheted is a tervezést, de ha rosszul viselkedsz, akkor sem bántalak, de a telefonodban rejlő adatokat igen. '')

TUDOM, TUDOM ELKAPOTT A HÉV, IGAZÁGÓL NEM AKARTAM ENNYIT ÍRNI. KÉRLEK VÁLASZOLJATOK A KÉRDÉSRE



2021. márc. 17. 07:06
A kérdező szavazást indított:
Normális vagy, nem baj ha képzelődsz
Nem vagy normális, ez beteges
34 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Fura egy fantázia. Gondolom tetszik, ha irányítanak. Bár amit irtál a valósagban nem nagyon van.
2021. márc. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát az informatikusok nagyok kis része lenne képes feltörni a mobilod vagy bemérni a helyzeted. Azért az nem olyan könnyű mint a filmekben, hogy 2 perc alatt megvan.
2021. márc. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
5%
Mert jól előadják magukat, hogy ők a látható atyaúristenek e Földön.
2021. márc. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%

#2

Kedves IT.s paromnak 20 perc alatt sikerült kinyitnia a telefonomat. - Még a kapcsolatunk elején. Sok csalódás, meg lehúzkodós Nő után után nem bizott bennem. Picit haragudtam, de megértettem. - Mikor lebukott, megkérdeztem, hogy "és? Talaltál valamit? - ha kérted volna, odaadtam volna a telomat, nem titkolok semmit" azota bizik bennem.


Kérdező:

Csak szereted ha irányitanak. Ennyi. Sebaj, tele a net ilyen beteg pasikkal. De garantálom, ha egyel is összehoz a sors, azt fogod kivánni, bár sose talalkoztál v.na vele.

2021. márc. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ajanlom nancy drew-nak a my secret garden cimu konyvet. Sztem te nem feltetlen az informatikusokert vagy oda hanem ilyen vagyaid vannak
2021. márc. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%

Egyetértek 2-essel, ahhoz kb. valamilyen ügynöknek kéne lennie vagy ügynökből lett rossz embernek. Brr!


Az etikus hackerek nem csinálnak ilyet csak bírósági engedéllyel, de akkor is csak ha bajban van valaki és segíteni kell, de nem elrabolna hanem kiszabadítana, de maximum a TEK. Sőt az etikus hackerek szerintem maximum 1%-a csinál ilyet, tudják, hogy kell de nem csinálják, nekik a védelem felépítése a feladatuk.


Az informatikusokról miért ilyen kép alakult ki, hogy hackerek?


Ha valaki eléd toppan fekete ruhában akkor azt hiszed róla, hogy black hat hacker, pláne ha még fekete sapka is van rajta, fekete maszkkal? Vagy azt tippeled fekete a vezeték neve?


Inkább ijesztő hogy te ilyenekre vágysz, kaland hiányban szenvedsz és vágysz arra, hogy dobjon egy kém, akit üldözhetsz a barátnőddel, hogy miért dobott, szerintem túlzottan ilyen filmeket, sorozatokat nézel, ezért írtam, hogy ezek alapján kinézem belőled ezt is, hogy gyászolóra azt hiszed hacker vagy valamilyen vágyaid pasija. Brr!


Az informatikus szakembereknek van millió egy szakterülete, és nagy többség nem ért ilyesmihez. Van aki csak a gép javításához, felépítéséhez ért, és tud telepíteni pár dolgot, és ismeri az alap dolgokat, mivel szerelő. Szóval nem értem miért ilyen kép alakult ki az emberekben?


Most akkor minden ilyen területen dolgozó rettegjen, mert ha kimondja hogy informatikai területen dolgozik, akkor egyből a fantázia közepe lesz?

2021. márc. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

4-es, már az több mindent elmond a párodról, hogy ha nem bízik benned,egyből elkezd kutakodni, ahelyett, hogy megbeszélné veled!


Ez inkább a black hat hacker típus. Ne hari!


Jelszót amúgy maximum úgy tud, ha ismer! Ha nem akkor szinte lehetetlen, ugyanis vannak nagyon jó védelmi technológiák manapság már.

2021. márc. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#4


Akkor túl egyszerű jelkódot adtál meg és véletlenül kitalálta. Ez nem feltörés. Hanem vakszerencse.


Azért aki ilyenbe gondolkozik nem árt ha azzal tisztában van, hogy több milliárd dollárt érő vállalatok ahol több ezren dolgoznak, mint apple és esetleg egy google tervezték ezeket. Komoly hiba lenne ha csak úgy fel lehetne egy telefont törni egy mezei Pistike számára. Ezt ugye ti sem hiszitek el.

2021. márc. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ennyi erővel minden író, meg költő, meg filmes is örült. Nagy a fantáziád, ennyi.
2021. márc. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Túlzottan ilyen sorozatokat, és filmeket néz, és ki tudja milyen játékokkal játszik. Addig nincs probléma, míg nem vetíted ki a másikra.


A probléma ott van, hogy már a kérdésed és a kérdésed kifejtéséből azt lehet olvasni, hogy te bizony vetítesz.


És szégyen azokra nézve, akik ilyen szakmában dolgoznak.


Az olyan típusú emberek miatt, mint te alakult ki egy sztereotípia az informatikában dolgozó vagy tanuló emberekről ilyen oldalról, a régebbi oldal hogy incelek. :D


Ellentmondó a kérdésed és a kérdés magyarázat. Igazából én csak ezt jelezném neked.


Nincs probléma, hogy oda vagy az informatikus szakemberekért, de az már probléma, hogy neked ez jut eszedbe róluk. Úgyhogy 9-essel nem értek egyet.


Az író, költő, filmes különbséget tud tenni a fantáziája és a valóság között.

2021. márc. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!