Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehetnék közömbös, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék közömbös, ha ugyanott dolgozunk és soha nem lehet semmi?

Figyelt kérdés

Közhely. Munkahelyi vonzódás.

Mivel a fél életünket a munkahelyen éljük, nem is túl nagy cég, így mindenki lát mindent és mindenkit. Én elkövettem azt a hibát, hogy kicsit jobban kitüntettem a figyelmemmel, mert láttam a jeleket. Vissza is vonult egy kicsit. De minimum 5 ok miatt lehetetlen a dolog. Főleg azért, mert van párja.

A kérdés az, hogy mit tegyek, hogyan legyek közömbös, amikor a közelemben van? Inkább beszélgessünk barátilag, hátha jobban megismerem és "kiszeretek" belőle, vagy kerüljem és csak ha nagyon muszáj, akkor beszéljünk?



2021. márc. 20. 07:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Valts munkahelyet
2021. márc. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bizos, hogy nem fogok. Imádom a munkám minden szempontból.
2021. márc. 20. 08:16
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld. Én ezt teszem egy hónapja. Még a Face ről is letöröltem hogy a nevét se lássam. És már most sokkal jobb. Ez segít csak
2021. márc. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam. Persze az nem tetszett neki, vagyis nem tudta hova tenni. Ezt a törlés dolgot is gyerekesnek érzem, hiszen van kapcsolatunk, munkaügyben is bármikor lehet megbeszélnivaló. Meg a semmiért miért kéne haragudnom? 30-on túl nem vagyok híve a sértődjünk meg, töröljük egymást, zárkózzunk be dolgoknak. Attól csak nekem lesz rosszabb. Megtetszett, de nincs viszonzás, csak én hittem, hogy lehet, ezt nekem kell feldolgoznom.
2021. márc. 20. 08:43
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne eroltesd ra magad, ha nem akarja viszonozni. Tiszteld a parkapcsolatat,ha rossz lenne, nyitna rad is. Inkabb keruld, ugy konnyebben tul teszed magad rajta. Torolni nem kell, de a koveteset le tudod allitani.
2021. márc. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mindenképp megpróbálom :)
2021. márc. 20. 09:27
 7/11 anonim ***** válasza:
32%

Férfi vagy vagy nő??? Élettapasztalatod??? Kifejtős részben írhattál volna legalább ilyeneket hogy értelmesen hozzá tudjunk szólni!

Sokan jönnek össze munkahelyen és KÉPZELD, értelmes emberek párkapcsolatban vannak!(Ha te nem, akkor én már itt elgondolkoznék!!) Létezik olyan hogy váltás! Nekem is volt már hogy 10 év élettársi kapcsolata után rám váltott, férjezett milfeket is levarrtam, mint sok más pasi. Ha egyáltalán pasi vagy...

2021. márc. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kétlem, hogy te értelmes és párkapcsolatban vagy. A "férjezett milfeket is levarrtam" kifejezés valójában nagyon gáz, az ilyenek valóban nem tudnak többet adni a "levarrásnál". Érdekes mídon az előtted lévők megértették. Szerintem simán tudják, hogy én a nő vagy a férfi vagyok-e. Neked még ez is nehezedre esik. Az ilyeneket körberöhögöm. Szájhős!
2021. márc. 20. 09:49
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja, és te nagyon max. 25 éves vagy, a milf kifejezést önimádó huszonévesek használják, akiket egyelőre a farkuk vezérel, ez az egyetlen élettapasztalatuk, hogy a haveroknak eldicsekednek, hogy 25 évesen megdugtak egy 40 évest. Szóval a véleményed... hagyjuk.
2021. márc. 20. 09:53
 10/11 anonim ***** válasza:
Tényleg kérdező, férfi vagy nő vagy? Én is hasonló cipőben járok:(
2021. márc. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!