Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Állandóan szeretget a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan szeretget a párom, nem bírom már?

Figyelt kérdés

Tudom, ez kicsit hülye kérdés, de tényleg így van. Nagyon szeretem a páromat, 4 éve vagyunk együtt, együtt élünk, minden rendben van. De zavar, hogy állandóan szeretget, simogat, velem akar lenni és napjában harmincszor mondja, hogy szeret. És ez igy leirva, nagyon gázul hangzik, hogy más erre vágyna én meg nem értékelem, de effektíve folyamatosan simogat. Fogmosás közben, tanulás közben, munka közben, evés közben, igazából egy perc nyugtom nincs tőle. Nagyon nagyon szeretem, csak ez sok. Volt, hogy párszor megjegyeztem, de akkor megbántódott és én is tök hülyén éreztem magam, hogy ilyeneken problémázom. Lehet, hogy most a covid meg a korlátozások felerősítették ezt benne és egyébként egyáltalán nem tartom nyálasnak meg semmi ilyesminek. Csak nem tudok leülni nyugiban könyvet olvasni, vagy válaszolni az üzeneteimre mert jön és simogat,cirógat és ez tud zavaró lenni, például ha levest eszel a kanapén, meg ilyenek :DD

Nem ez életem problémája sajnos, csak érdekelne, hogy mások éreztek-e már igy, vagy én vagyok totál selejtes?

Köszi!

N/25



2021. márc. 21. 21:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Vegyetek egy cicát, simizheti.
2021. márc. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
4%
Igen, én is így érzem, csak a másik irányból 😇 F
2021. márc. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Vannak iylen jólelkűek, lényeg h megfolyt ezzela szeretetevel, felnéz rad meg minden. Ülj le beszeld meg vele. Ha erre sem hajlandó és kisfiusan megsertodik akkor lapát! Meg kell értetni vele h hagyjon mar beken legalabb egy percre jo h sz.ras kozbe nem simogat annyi nyugtod azert csakvan nemde?
2021. márc. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Ezt meg kell vele beszélni, mert egy idő után lehet elő fog jönni egy olyan benned, hogy inkább ne is érne hozzám érzés, szóval ezt meg kellene, hogy előzd. Tényleg nem normális, hogy állandóan hozzád akar érni, de egy lánnyal nekem is volt hasonló és ennek is része volt abban, hogy vége lett a kapcsolatnak vele.
2021. márc. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
Szegény pasi. Más meg mit megnem adna azért, hogy szeretgessék...
2021. márc. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Annyit még elfelejtettem hozzá tenni, hogy én voltam az a fél aki mindig meg akarta érinteni őt és amikor veszekedés lett emiatt.. utána már nem mertem hozzáérni. Szóval valahogy úgy kellene megbeszélnetek ezt, hogy ne veszekedés legyen a vége.
2021. márc. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

Ha mindenhová követ, pincsi kutya módjára, az szerintem már nem romantikus. Nekem inkább valamiféle kényszernek tűnik. Mintha attól félne, hogy ha nem lát, nem érhet hozzád, akkor már nem is szereted. Ne haragudj, de nekem ez volt az első gondolatom.


Én bújós nő vagyok, szeretem a simit, DE evés, fogmosás közben engem is borzasztóan zavarna.

2021. márc. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Hát, te vagy neki a mentőmellénye. Én kb. 10 percig bírnék egy ilyen pasit, de ez az én véleményem. Ha esetleg szakítotok, ez a hapsi öngyilkos lesz, jobb ha már előre készülsz.
2021. márc. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

Huha az én párom is túlzásba viszi, na de nem ennyire! Ez brutál. Mi heti 2x találkozunk és akkor hiába voltak előadásaim, simogat jegyzetelés közben, olvasás közben, mindig. Én kerek perec megmondtam neki hogy k*rvára idegesít, mert ha már ő nem jegyzetel az óráin akkor legalább engem hagyjon. Ilyenkor egymás mellett szoktunk ülni a kanapén. 3-4x szólok neki türelmesen, de aztán elfogy a türelmem és elülök mellőle. Szerencsére 1-2 alkalommal volt csak hiszti, azóta felfogta hogy nekem ez nem megy. Imádom hogy szeretget és fáj megmondani neki, de amikor az ember mosogatna és akkor is arra kell figyelni hogy ott áll mögöttem és simogat. Idegőrlő.

Neki pl reflex mert nem sokszor van pont nála órám, azt szokta meg hogy csak rá figyelek. De ha együtt élnénk szerintem nem lenne ilyen, neki is kell egy minimális egyedüllét. Az ember foglalja már el magát egy kicsit 😅

2021. márc. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

A nejem akkor volt ilyen, amikor már javában félre...rt.

És két hét után lelépett egy pasival.


De ilyen pióca akkor sem kellene, ha szeretne és csak engem.


F

2021. márc. 22. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!