Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek velem van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek velem van a probléma? Vagy mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Elkezdtünk beszélgetni egy fiúval nem kb. 2 hete. Ismerjük egymást már régebb óta, de mindig csak egy társaságban mozogtunk. Nagyjából 2 hete írt nekem, elkezdtünk beszélgetni, felkeltette az érdeklődésem és elmondása szerint én is az övét. Kíváncsi rám, szeretne látni, ezt már párszor hangoztatta. Meg is beszéltük hogy találkozunk a hétvégén, viszont most két napja nagyon fura. Rövid, egy szavas válaszokat ad, ha megkérdezem van e valami baj akkor azt mondja hogy nincsen semmi és bízzak benne. Kicsit rossz érzéseim vannak ezzel kapcsolatban, mert jól indult, és ahhoz képest most nekem ez egy kicsit csalódás. Szerintetek mi lehet a baj?

máj. 21. 14:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
El van foglalva, vagy másokkal is ismerkedik, de megtart téged talonban rosszabb időkre, akár a többi/egy valaki mellett téged is hülyére szed.
máj. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Mivel foglalkoztok?
máj. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg csak sok a dolga,nyugi nem kell rögtön a dolgok rossz oldalát nézni.
máj. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Senior Séf ***** válasza:
47%
Hidd el, kérdező, ő is pontosan olyan slamasztikában van, mint te. Fogalma sincs, merre tovább, fogalma sincs, mit kéne mondani, vagy tenni. Egymástól kell majd tanulnotok, mint ahogy emberi mivoltunk hajnalától oly sokan tették már, és teszik majd, amíg ember él a földön.
máj. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

jah, elfogyott az energy ebből az egészből, nincs utánpótlás, egyik a másikára vár, szuper!!

kiábránditó tud lenni az ilyen tapasztalat..jobb nem lesz, sőt magadat bünteted mert nem halad az egész, az egyik fél érdektelen, a másik kiköpi a lelét, hogy figyelmet csiholjon a másikból még sem kell..

van ilyen..

vagy elengeded vagy beledöglesz, te választasz!

máj. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
a baj, hogy az elején mindenki túl nagy jelentőséget rak bele, és felpumpálja az egészet a végletekig a másik a polc tetején van tele illuzióval, majd mi történik? ha nincs táplálva ez az egész nincs meg az oda vissza labda akkor kipukkad ez az illuzió lufi, és leesik, és az emberektől is a rózsaszin szemüveg és hoppá mit lát? a valóságot
máj. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"akkor azt mondja hogy nincsen semmi és bízzak benne"

Ilyenkor mondanám, hogy máshogy viselkedik, és mi az oka ennek. Ha csak letagadja, hogy nem más, nincs semmi, akkor mondom, hogy oké, szóval nem mondod el.

Utána ha nekem ez csalódás, nem érzem magam jól, én is visszaveszek az írásból, beszélgetésből, mert nem jó, ha a másik nem őszinte, magában tartja a dolgokat.


Mondhatná, hogy később elmondja, vagy rossz a hangulata, vagy bármi. A bizalom pedig nem jár csak úgy bárkinek, ezt férfi fejjel írom... Végtelen sok tudatlan, leszaromtípusú ember van, elővigyázatosnak kell lenni, még ha normálisnak is tűnik minden. Ne kérje a bizalmat, hanem bizonyítsa be, hogy megérdemli.

máj. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem ennek már annyi. Rád unt egykettőre.
máj. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez semmi jót nem sejtet. Szerintem is kezdd el lassan (inkább gyorsan) elfelejteni.
máj. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tarsolyról hallottál? Már nem a honfoglaló magyarokéra gondolok. Na, abba helyezett szépen téged.
máj. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!