Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már hogy olyanba lettetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy olyanba lettetek szerelmesek, akit màr régebb óta ismertetek de nem voltak komolyabb èrzelmeitek soha?

Figyelt kérdés
Pl ismertetek egy sràcot màr régebb óta, és be is jött mert egy jóképű meg jó testű sràc, de nem voltatok szerelmesek belè. aztàn pl volt közbe kapcsolatotok, vagy eltelt több idő, és elkezdtétek úgy érezni hogy nekem ő kell, és szerelmes vagyok belé? nem a semmiből, mondjuk heti szinten beszéltetek azért, és szép lassan többet akartatok tőle. vagy akibe szerelmesek voltatok, azt már az elején éreztétek mikor meglàttàtok és elkezdtétek megismerni?
máj. 21. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kétszer is.
máj. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig csak így tetszettek meg emberek (de nem is voltak “jótestűek”, és különösebben jóképűek sem, inkább átlagosak). Sose szokott senki egyből tetszeni.
máj. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igazából azért írtam ki ezt a kérdést, mert van egy lány akit nem tudok elengedni mióta ismerem, fél éve lassan. úgy indult hogy csak chateltünk az elején, de ott is úgy éreztem hogy mennyire összeillünk. aztàn találkoztunk élőben, és nekem ő szerelem volt eső látásra külsőre, és én is nagyon bejöttem neki, mert làttam hogy milyen zavarban volt az elején, és utána meg milyen csillogó szemekkel nézett rám, és mondta is többször hogy tetszem neki. aztán volt ott több bonyodalom is, az exe akin még nem volt túl és szerette, az visszavette magának féltékenysègből mert megtudta hogy ismerkedik velem, és egy vàrosban lakunk, kihasználta majd eldobta. aztán meg is romlott nagyon a viszonyunk ekkor, és lett neki más. mindig az van hogy jól összeveszünk, majd azt mondjuk nem beszélünk többet, de 1-2 hét elteltével valamelyikünk keresi a másikat. én azért mert szeretem és nem bírom nélküle, ő valószínű azért mert csak a figyelmemre vágyik. mindig megpróbálom elengedni és nem gondolni rà, de egésznap csak rá tudok gondolni, és 2 hétnél tovább nem bírtam még hogy ne keressem valamilyen formában. úgy érzem senkitől nem esik olyan jól eg jó reggelt üzenet, vagy egy hogy vagy kérdés, mint ahogy tőle esett abban az időben. van még esély rá hogy összesodor a sors valamikor, és ő is úgy fogja érezni hogy többet akar? vagy jobb ha megpróbàlom teljesen elfelejteni, és nem reagálni a megkeresésére, és bízni abban hogy jön olyan aki úgy megfog mint ahogy ő?
máj. 21. 15:11
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
El kéne engedned őt. A csaj tiszta red flag. Az ex nem "vette vissza" hanem visszament hozzá és még utána se voltál elég jó hanem másokkal volt együtt. Te csak szórakozásra, önbizalomnövelésre vagy neki. Saját magadnak húzod az időd. Mégha össze is jönne veled valamikor akkor se működne. Benned lenne, hogy ló helyett szamár lennél. Tiltsd le és sehol semmilyen formában ne állj vele szóba. Először baromira nehéz lesz, de körülbelül olyan félév-egy év múlva túl leszel rajta és ismerkedhetsz. Egy kis önbecsülést kaparj össze és tiltás, törlés. No contact forever!
máj. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A négyesnek minden szavával egyetértek, oltári szívás lesz még ebből valakinek, ha folytatjátok.
máj. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!