Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak,ha irgalmatlanul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak,ha irgalmatlanul tetszik, majdhogynem szerelmes vagyok egy kolléganőmbe?

Figyelt kérdés

Még sose beszéltem vele, zárkózottnak tűnik, hiszen köszönni se szokott, ha egymással szembe találkozunk. Egy műszakban vagyunk, de a mellettünk levő részlegen van, így sokszor szoktam távolról nézni, de úgy, hogy nehogy észrevegye, de már szerintem tudja, hogy tetszik nekem.

Én 21/f ő kb 3-4 évvel idősebb.



2021. márc. 24. 15:04
1 2
 1/17 Noren1989 ***** válasza:
56%
Mész és kivered.
2021. márc. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nincs fent se instán, se Facebookon, így nincsenek róla képek sajnos.
2021. márc. 24. 15:08
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

"zárkózottnak tűnik, hiszen köszönni se szokott"


Vagy bunkó, vagy csak szimplán próbál ignorálni.


Egyébként szerelmes nem lehetsz belé, mivel még csak nem is beszéltetek. Ez szimplán rajongás.

2021. márc. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

Odamész, köszönsz, és megkérdezed, hogy lenne-e kedve meginni meló után/hétvégén/valamikor egy kávét/teát/forrócsokit?

De nehogy úgy kérdezd, hogy szia, lenne kedved kávézni valamikor?

Konkrétan fogalmazd meg a kérdésedet. PL.: Szia, lenne kedved ma meló után meginni egy kávét? Itt a sarkon van egy kávézó, ahol elvitelre kiadják az innivalókat.

2021. márc. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%
#3 nem kell ahhoz beszéd
2021. márc. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Te köszönsz és nem köszön vissza? Vagy csak egyszerűen nem köszöntök egymásnak? Az se mindegy, pl általában én se köszönök előre senkinek se, de vissza szoktam.

Szerintem nyugodtan menj oda hozzá és kicsit beszélgess vele, kérdezz pár dolgot tőle, abból igazán nincs semmi, kollégák vagytok nem teljesen idegenek, de nem kell nyomulni, a válaszaiból úgyis észre veszed, ha felejtős a dolog.

2021. márc. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj oda hozzá és hívd el valahova és - ahogy írták - konkrétan fogalmazd meg a kérdést.
2021. márc. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
ha szembejön köszönsz neki? Ha nem, ne csodálkozz, hogy nem köszön.
2021. márc. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Szoktam, igen, ő nem szokott. Ma már annyira megbolondultam tőle, hogy egész nap nem volt étvágyam, így dolgozni se tudtam menni... Nem
2021. márc. 26. 19:54
 10/17 A kérdező kommentje:
A végén a nem-et véletlenül írta be az autokorrekt😂😂
2021. márc. 26. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!