Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem egy férfiba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy férfiba, hogy adhatnám tudtára anélkül, hogy nyomulós lennék?

Figyelt kérdés
Szinte minden nap látjuk egymást és hallottam, hogy szépnek tart, de még nem tettünk egymás felé egy lépést sem. Majdhogynem mindenkivel kijövök a közegből amiben vagyunk, de vele még csak nem is beszéltem pedig nagyon sok bennünk a közös. Néha látom hogy mosolyogva néz, máskor pedig direkt elfordul. Hogy lendíthetném kicsit előre a dolgokat? Kérlek ne olyan válaszokat adjatok hogy nézzek rá mosolyogva vagy hasonlók.
2021. márc. 17. 00:38
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Mondok durvábbat..szólj hozzá. Mondd neki h elmennél vele sétálni egyet jobbhíján, szeretnél mélyebben beszélgetni vele és megismerni őt.
2021. márc. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Jajj... Volt valamelyik nap egy kérdés, hogy érdemes lenne e létrehozni a huszonéveseknek is egy kategóriát. Nos, ebből a kérdésből is látszik, hogy 18 felett mennyien tinik még.


1, Te nem vagy szerelmes, maximum ráizgultál a másikra. Semmit sem tudsz róla, csak láttad a külsejét. Ez vágy, nem szerelem.

2, Nyugodtan nyomulj. Nincs ezzel semmi gond. Egyszerűen hívd el egy kávéra és ennyi.

2021. márc. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Feltételezem, hogy nő vagy, és már meggyőződtél róla, hogy a szerelmed nem foglalt. Nem kizárt, hogy tetszel neki, de nem mer kezdeményezni, mert túl jó nőnek tart.

Találj alkalmat arra, hogy kettesben maradjatok akármilyen hétköznapi szituációban. Ha kollégák vagytok, akkor kérdezz tőle olyat, amiben biztos tud segíteni, vagy kezdeményezz csevegést a teakonyhában, nyomtató mellett stb. Nem árt, ha van egy cinkosod (barátnő vagy 'gay best friend' :), aki segít az ilyen ismerkedési helyzet megteremtésében.

Egyébként honnan tudod, hogy mosolyogva néz? Ti most nem viseltek maszkot?

2021. márc. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem ha akart volna tőlem valamit férfi létére már lépett volna ezért tartok a visszautasítástól, viszont nem tudok másra gondolni már hónapok óta és ez az agyamra megy
2021. márc. 17. 00:55
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Honnan ismeritek egymást? Azt írtad, sok bennetek a közös. Próbálj beszélgetést kezdeményezni.
2021. márc. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

"a akart volna tőlem valamit férfi létére már lépett volna"


Nem ez tart vissza minket kb soha, h nem akarunk vmit. Mérlegeljük megéri-e meglépni, vagyunk-e olyan állapotban h akár egy alpári megszégyenitő visszautasitást is állni tudunk-e, ha együttlennénk miért lenne jó-nemjó, önbizalommal h állunk, mit mondjunk, stb.

2021. márc. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

A legegyszerűbben menj oda hozzá, hogy itt már mindenkit ismersz kb. neki meg még a nevét sem tudod.

Ez tök normális dolog, ha még veszi a lapot akkor el van kezdve a dolog, ha a nem akkor sem égő.

2021. márc. 17. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

"Ha akart volna tőlem valamit férfi létére már lépett volna"

Jólvan Csipkerózsika, várd a sültgalambot. Könyörgöm, nő létemre ezt a "majd a másik lépjen, én nagy kegyesen megvárom" attitűdöt sose értettem.

32N

2021. márc. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%

Szerelmes lettem

vele még csak nem is beszéltem

pedig nagyon sok bennünk a közös


WHAT?!

2021. márc. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

3#, Borzalmasan rossz tanácsokat adsz.


4#, Miért számít, hogy ki a férfi? Ez nem így működik. Személyiségek kezdeményeznek, nem nemek.


Nyomulj nyugodtan. De ha nem akarsz, akkor kezd azzal, hogy elkezdesz vele beszélni. Mond, hogy szívesen megismernéd, majd beszéljetek magatokról.

2021. márc. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!