Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan, hogy valaki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki nem szereti vagy igényli a csókot, csókolózást?

Figyelt kérdés

Rólam lenne szó.

Valahogy nincs rá szükségem.


Most pl randiztam valakivel és többször hajolt úgy közel a számhoz.

Háromszor adott szájrapuszit.


Nekem valahogy erre senkivel nincs igényem. Voltam többször szerelmes stb. Szóval nem a személlyel van a baj.



2021. márc. 25. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok annyira csókolózós. Sokkal jobban esik egy hosszú ölelés. :)

Kivéve szexnél, akkor igénylem a csókot is.

2021. márc. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Persze, hogy vannak pl te is.
2021. márc. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Biztos, hogy van
2021. márc. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Nekem sosem volt még barátnőm, de a nők tetszenek. Tudom, érzem magamon, hogy nem menne a puszi, a csók, mert nem vonz. Ha látok valakiket pl.: vonaton pusziszkodni, otthagyom őket: zavar a cuppanások.
2021. márc. 26. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy létezik olyan, de akkor biztos hogy nem működne velem hosszútávon, mert én imádok csókolózni. F
2021. márc. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Lelki mentális betegség oka lehet.
2021. márc. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#4-nek is: én, mielőtt bármennyi közöm lett volna lányokhoz, vágytam a csókolózásra, az valami nagy dolognak tűnt. Leginkább 14... éves kor magasságában. Az a durva, hogy ez 30 után kb. elmúlt. Érzelmekkel esetleg kívánatos lenne, de mint fizikai esemény, elég semleges már, persze, vannak szép nők és szájak. Voltak szituációk, amikor sajnáltam, hogy más kap random csókot, én meg nem.

(Egyébként ez a mell megfogásával is így lesz. (Vagy örülj, ha nem.))

Ebben annak is szerepe lehet, hogy a barátnőmmel teljesen aszexuálisba ment a kapcsolatunk (nagyon nem is volt ez más), és abszolút csak szájrapuszi van.

2021. márc. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!