Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még olyan, aki nem igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan, aki nem igazán szereti a nyelves csókot?

Figyelt kérdés

Nekem eddig nemigazán jött be, nálam a csók egyfajta szenvedélyesebb szájrapuszit jelent, nem azt hogy ledugom a nyelvem a srác torkán. :D


Gáz, ha a nyelvesdi nem jön be? Lehet még ebből gond? (Most spec nincs pasim így a jövőbeni kapcsolatokra gondolok)

17L



2014. ápr. 25. 23:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Látom, te sem kaptál még normális nyelvest... ;)
2014. ápr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ėn sem szeretem...
2014. ápr. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
És azt szereted, ha a puncidba dugják a nyelvüket?
2014. ápr. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem esett jól, amikor ezt csinálta a barátom, megbeszéltem vele és változtatott a stílusán. :D Én sem dugtam le a torkán a nyelvem, de néha egy szenvedélyesebb csókhoz használni kell a nyelvet is. :) Azért nem kell kifényezni a manduláját. :D
2014. ápr. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

De jó kérdés!


Én pl a férjemmel nem szeretek "smárolni", meg nem tudnám mondani miért, egyszerűen nem esik jól és kész. Az első barátommal sem szerettem csókolózni, nem adott semmi élményt, tök csalódott voltam, hogy "ennyi az a híres csókolózás??). Aztán az első komoly, 3 évig tartó kapcsolatom sok csókolózással volt fűszerezve.

Aztán volt olyan barátom, aki pl kifejezetten nagyon nyálasan csókolózott, meg állandóan összekoccant a fogunk, azt sem szerettem.


Viszont volt olyan pasim is 3 évig, akivel állandóan csak csókolóztam volna, ha lehetett volna, egyszerűen már csak a gondolata is felizgatott.


Szóval az én tapasztalatom az, hogy ez egy tök változó dolog, életkor/élethelyzet/pasi/hangulat/jóégtudja-mi-függő :).

2014. ápr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lehet nem kaptam még rendeset, egy barátom volt eddig, de mondjuk ő meg tapasztalt volt és ő se "fényezte a mandulámat" (ez aranyos), de mikor a nyelvével a nyelvem körül körözött stb az se igazán tetszett.
2014. ápr. 25. 23:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Volt ilyen barátnőm nekem is, aztán most már 2 éve boldog kapcsolatban van, szóval ne parázz. :)
2014. ápr. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

-Apa te szeretsz csókolózni?

-Szerettem amíg anyátokat meg nem ismertem...

:-D

2014. ápr. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as, de tényleg ez megy itt :D
2014. ápr. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez tényleg egyéntől függ... csak meg kell találni az összhangot a sráccal és élvezni fogod, hidd el! Vagy ha valami nem tetszik mond meg a barátodnak (majd ha lesz) hogy

kicsit változtasson...beszéljétek meg, ne csendben szenvedj!!

2014. ápr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!