Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti kb. mennyi idő alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kb. mennyi idő alatt szerettetek bele a párotokba? Már a kapcsolat előtt éreztétek, vagy csak mikor már együtt voltatok?

Figyelt kérdés
2017. dec. 27. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Én kb az első randitól számítva 2-3 hónap. Ekkor volt, hogy kialakult a rózsaszín köd.
2017. dec. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Az első perctől kezdve tudtam, hogy ő az Igazi. Az Igazi teljesen más, mint a többiek. Ma már a férjem, és ő lesz a gyerekeim apja is.
2017. dec. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

úgy egy hónap kellett, de persze már előtte is nagyon kedveltem és éreztem, hogy ebből lehet valami, így adtam esélyt a dolognak :) és milyen jól tettem

aztán ahogy egyre jobban megismertük egymást, ez szerencsére erősödött mindkettőnk részéről

majd meglátjuk mi lesz később, még nincs teljesen egy éve, hogy együtt vagyunk

2017. dec. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Mint teljesen idegenek futottunk egymásba és kellett legalább 15 perc beszélgetés, hogy érezzem, ő az aki kell. Ez már nagyon rég volt és még mindig ő az aki kell.
2017. dec. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk az első pillanattól így volt. Csak sajnos mostanában részemről kicsit gyengültek az érzések valószínű a táv miatt.
2017. dec. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Párom egy hónap után mondta,hog szeretlek. Nekem kicsit több idő volt.
2017. dec. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!