Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez féltékenység?Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez féltékenység?Miért ilyen?

Figyelt kérdés
A páromal 2 hónapja vagyunk hivatalosan együtt.Hosszú idő után én vagyok az első komolyabb kapcsolata.Az elején azt mondta nem féltékeny típus.Nem is adta jelét.Most az utóbbi 1 hónapban kezdte el hogy az elején telefonon játszottunk tudta a jelszóm én utána megváltoztattam nem azért mert titkolozom csak számomra barátnőkel családal vannak olyan beszélgetéseim amit szeretnék ha csak mi tudnánk.Azóta pl ha barátnőm ír és sokszor pityeg a telefon ő mikor nem vagyok ott probalja feloldani megnézni hogy kiirt.Ha teefonozok oda oda jön és oda pillant hogx na mitcsinálsz mit nézel.Ha haza jön a munkából mindig az az első kérdése hogy mitcsináltam merre jártam.Egyfolytában mondogatja azt hogy biztos titkolozom meg rejtegetek valamit előle azért nem tudhatja a kódom.Ő harminc éves én pedig 21.Hozáteszem nem élünk együtt csak nagyon sokszor vagyok nála.
2021. márc. 30. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Feltekeny hulye. Nalunk kezdettol lezaro kod van a teloinkon. 9 eve elunk egyutt. Nem nezzuk egymas telojat.
2021. márc. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
ez már rosszul kezdődik... készülj arra, hogy majd a barátaiddal se találkozhatsz...
2021. márc. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Féltékenység. Birtoklási mánia.

Szerencsére elég hamar kiderült, remélem, van elég eszed, és otthagyod. EZ csak rosszab lesz. 100 %.

2021. márc. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem jogos, hogy nem bízik meg benned, hiszen még a kezdeténél tartotok, de Te már (jogosan vagy sem) titkolózol. Ez a legtöbb emberben (Férfiben és nőben is) kételyeket ébresztene. A családi, baráti bizalmas közlendőketb nem tudod telefonon elintézni? Ennek csak annyi nyoma lenne, hogy hívtál haza, barátnődnek... és máris nincs ok a féltékenységre.

Vagy én vagyok tájékozatlan?

Ffi.

2021. márc. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4, igen, te vagy tájékozatlan.

Tájékoztatták, hogy a szerelem ( és minden más emberi dolog ) alapja a bizalom.

2021. márc. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!