Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érezzek másképp?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érezzek másképp?

Figyelt kérdés

A barátnőm azt mondta, hogy 2 férfival feküdt le előttem, abból egy tartós kapcsolata volt. Két éve vagyunk együtt, az első évben többször veszekedtünk amiatt, mert folyton a telón lógott, bejelölt ismeretlen srácokat meg lájkolgatta őket. Nem néha egy kettőt hanem naponta 10-15öt akár és a legtöbbször mellettem tette. Mint utólag kiderült voltak köztük exei, exeinek barátai, régi kúrópajtik stb.

Most derült ki két év után, hogy sokkal több (9-10) férfival lefeküdt és pár héttel mielőtt velem összejött lefeküdtek az exével többször. Akivel 4 éve mentek szét. Többször láttam hogy nézegeti az exe profiljait kapcsolatunk alatt is.

Nagyon összevesztünk ezeken és azóta nagyon sokat változott és minden megjavult köztünk viszont én most tudtam meg az eddig eltitkolt dolgokat és teljesen lerombolta a képet. Úgy érzem hogy nem tudok ugyanúgy ránézni. Nagyon szeretem hisz a barátnőm két éve de nem tudom hogy ezek után tudok e bízni benne. Hogy lépjek túl ezen hogy hazudott? 23/F



2021. márc. 15. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen az amikor az emberek a saját életüket nehezítik meg.

Ebből a sokból annyi a lényeg, hogy kevesebb pasit vallott be mint valójában volt. Előtted. Ha a férfiak nem néznének ribizlinek minden csajt akinek 2-nél több szexuális partnere volt, akkor nem lennének ilyen hazugságok. Nem azt mondom, hogy a te hibád, hanem a társadalomé. És azt se mondom, hogy jogos erről hazudni. Én pl nem tenném, igaz azt se értem, hogy mit érdekel valakit, hogy előtte hány férfival feküdtem le. Semmi nem következik belőle. Se abból ha 2-vel,se abból ha 15-tel.

Szerintem ne csinálj ebből nagy ügyet. Volt ami volt, most veled van, téged szeret, ez a lényeg.

2021. márc. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A jelenre összpontosíts, azt édesítsétek és ne a múltat. A múltat vedd tudomásul és kérjed meg őt, ígértesd meg vele, hogy ezentúl őszinte lesz veled szemben.
2021. márc. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!