Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit csináljak! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak! Ti hogy látjátok a helyzetet? Dobjam el ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

És lehet azt mondani, hogy ezt úgyis én tudom eldönteni, de kíváncsi vagyok a külső, objektív véleményekre.

Szóval: lehet kicsit hosszú lesz, de próbálom rövidre fogni. 22 éves nő vagyok. Kb 1 éve nagyon megtetszett egy tőlem 2 évvel fiatalabb srác. Küldtem neki jeleket, kerestem a társaságát, de nem reagált semmit, nem úgy tűnt, mintha akarna tőlem valamit. Beletörődtem, és barátok maradtunk (közös hobbi miatt nagyon sokat vagyunk együtt). Nagyon tetszett nekem, és ez azóta sem múlt el. Visszagondolva, talán akkor ő maga sem hitte, hogy egy két évvel idősebb lány akarhat tőle valamit.

Aztán fél éve megismerkedtem egy 34 éves férfival, aki elcsavarta a fejem. Több tényező miatt (amit most nem részleteznék), nem vagyunk együtt, csak egy laza kapcsolat alakult ki közöttünk. Amúgy mindketten szinglik vagyunk, nem csalunk meg senkit, de csak szexelni járunk össze már fél éve. Ennek ellenére nagyon szeretek vele időt tölteni, nagyon jó a szex, és jól érzem magam mellette.

Aztán most ez a 20 éves srác elkezdett érdeklődni irántam. Csodálkoztam is rajta, hiszen egy éve még semmi jelet nem adott. De most kb biztos vagyok benne, hogy érdeklem, nagyon feltűnően flörtöl velem, kérdezte, hogy van-e valakim, stb. Nagyon jóba lettünk, mivel kb minden nap találkozunk, és tetszik is még mindig, de közben ott van ez a másik férfi, aki iránt meg nagyon vonzódom.

Fogalmam sincs mit tegyek. Tudom, hogy a 34 éves férfival nincs semmilyen jövőnk, sosem lennénk komoly kapcsolatban, pedig legbelül vágynék rá. De közben szeretek vele lenni, annyira, hogy nem tudom őt elengedni. Vele kb semmi közös nincs bennünk, mindenben ellentétek vagyunk, egyedül a szenvedély van meg a kapcsolatunkban.

Ezzel szemben a másik sráccal egy a hobbink, jó barátok vagyunk, és tudom, hogy ő komoly dolgot akarna velem. Mégis úgy érzem, hogy jelenleg nem “bolondulok” úgy érte, mint a másik férfiért.

Félek ezt a sehova vezető szexkapcsolatomat eldobni, pedig tudom, hogy a jövőt nézve ezt kell tennem. De nincs erőm hozzá. Közben meg elszalasztok egy olyan lehetőséget, amire régebben nagyon vágytam. Ti mit tennétek? Élveznétek a jelent, noha tudjátok, hogy ennek a “kapcsolatnak” nincs jövője? Vagy összeszednétek magatokat, dobnátok az idősebb pasit, és a barátotokat választanátok?



2021. ápr. 1. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Először is eldönteném, hogy mit akarok. Elég-e jelenleg a szex, ki tudja még meddig. Annak semmi értelme nincs, hogy azt feladod, összejössz a másikkal, aztán az ágyban mindig a szexkapcsolatodra gondolsz.

A másikkal (a fiatalabbal) nem szórakoznék, őt komolyan kell venni. Ha nem tusz most 100%-ig rá koncentrálni, akkor inkább bele se kezdj.

22 évesen még nem vagy elkésve semmivel, ha a szexkapcsolat most nagyobb örömet okoz, akkor maradj annál, csak nehogy akkor ess pofára, amikor a másik nem vár tovább rád és beszerez egy komoly barátnőt. Akkor aztán mindig szem előtt lesznek, ha olyan sokat találkoztok, látni fogod, hogy milyen boldogok és verni fogod a fejed a falba, hogy mit szalasztottál el.

40 felett a biztos kapcsolatot választanám, de te még fiatal vagy, éld ki magad.

2021. ápr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, az idősebb pasinak nem tartozol elszámolással. Így nyugodtan összejöhetsz a fiatalabbal. Akkor derül ki, egyáltalán jó-e, vagy nem lesz semmi belőle. Akkor még mindig megvan az idősebb. Ha meg jól alakul, akkor maradsz a fiatalnál.
2021. ápr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki a fiatalabbat is, szakítani ráérsz az idősebbel utána.


40/N

2021. ápr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy elkotelezodve, nezd meg, mi tortenik a fiatal fiuval, es utana valassz. Egyszer elunk ugyanis.
2021. ápr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én is gondolkoztam azon, amit mondotok; hogy nem szakítok az idősebbel, csak miután már biztos vagyok a fiatalabban. De valahogy nem tudom ezt megtenni; úgy érzem becsapnám őket. Főleg a fiatalabb srác nem érdemelné meg, hogy én úgy nyitok felé, hogy közben szexkapcsolatban vagyok valakivel.

2021. ápr. 1. 19:50
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ismerkedsz a fiatalabbal, ne feküdj le a másikkal.
2021. ápr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egy idösebb nővel voltam ugyanígy.... Illetve annyi hogy nekem nincs más képben. De úgy érzem nem vezet sehova a dolog. Én pedig egy komoly kapcsolatot szeretnék. Ha vele maradok akkor csak az időt húzom, szexelgetünk és kész. Ezért nem is próbálok ismerkedni, és ez így nem jó. Most eljutottam oda hogy végetvetettem ennek a dolognak, és legalább így fogok tudni ismerkedni.

Neked is ezt ajánlom, hoszútávon jobban jársz. Lehet hogy a fiatalabb férfival kialakul valami komoly.

Ja és a szex nálunk is nagyon működik, de sajnos csak ennyi. Nekem ennél több kell.

2021. ápr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De ha nincsen az idősebb, és úgy isnerkedsz a fiatalabbak és mégsem jön be, akkor is kötelező maradni vele?! Honnan tudod, hogy egyáltalán lenne bármi is vele? Lehet élőben megismerve már nem is annyira lesz vonzó. De ha kihagyod, egész életedben bánni fogod!
2021. ápr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a fiatal srácot! Ha nem válik be, még mindig visszaülhetsz néha az idősebbre.
2021. ápr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakítani azzal tudsz, akivel együtt vagy....
2021. ápr. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!