Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha velem vesztette el, magamho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha velem vesztette el, magamhoz tudom láncolni?

Figyelt kérdés
1 évvel fiatalabb nálam a srác, velem volt először, így tovább együtt leszünk, srácoknál ez hogy van?

2021. ápr. 5. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
VAgy pont forditva, átesett a tüzkeresztségen, most már benne van a dologban, kiváncsi, milyen más lányokkal. Önbizalmat kapott, már nem fél.
2021. ápr. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok köze van egymáshoz a kettőnek, nem ezen fog múlni, hogy meddig fog tartani a kapcsolatotok.
2021. ápr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Magamból kiindulva biztos, hogy nem. Eleve nem volt egy túl kellemes élmény a szüzességem elvesztése, inkább csak örültem,h túlestem rajta, a lány ugyanígy magához akart láncolni, én meg szabályosan menekültem előle.
2021. ápr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Rettentő ritka, hogy az első az utolsó.
2021. ápr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag az EZOTÉRIA kategoriába tartozik a kérdésed!
2021. ápr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyakoribb , hogy a lányoknak az első férfi az maradandóbb de miután elmúlik az a lila köd már más bikára kezdenek vágyni. A férfiaknál 1 hónap alatt simán elmúlhat ez a dolog amíg kiélvezkedik magukat.
2021. ápr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán, de inkább nem a válasz.

Kíváncsi lesz, milyen más csajokkal, szeretne hódítani, élményt szerezni...

Ezt egy 16 éves, válással végződő kapcsolat után bizton állítom. 36F

2021. ápr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak rajtatok múlik,semmi sem törvényszerű.
2021. ápr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A privátban író emberkének üzenem, hogy igen, együtt vagyunk még, és úgy tűnik, hogy nagyon sokáig együtt tudunk még lenni. Tulajdonképp rajtam múlik, hogy meddig, mert ő elvakult és csak az érzelmei irányítják. (:
2021. szept. 24. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!