Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 38 éves nő vagyok, belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 éves nő vagyok, belém eshet egy 21 éves férfiú, csak azért, mert velem vesztette el?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük az elején, hogy csak szex, erre már ott tartunk, hogy randira hívogat, virágot hoz, ha találkozunk. Lehetséges, hogy többet érez?
2019. márc. 22. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Igen lehet, de miért nem vele beszéled ezt meg? Mi honnan tudhatnák? Mi nem tudjuk megoldani a problémádat.
2019. márc. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Szegény! A nők szoktak így ragaszkodni első szex után a férfihoz. Elevenítsd fel neki hogy csak szexről volt szó.
2019. márc. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%

Képzelem miféle nő lehetsz.


Tavaly mikor az ország másik részén voltam, ott akadt egy ilyen nőci, akinek az egyik szeretője egy fiatal srác volt.


Nem is részletezem a dolgot, feltételezem te is olyan, vagy mint ők.

2019. márc. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

Hogy is van a mítosz, hogy "csak az idősebb férfiak vadásznak fiatal nőkre, fordítva pedig ilyen nem létezik"? :D


Amúgy az a baj, hogy valószínűleg egy érzelmesebb fiúról van szó aki MÉG hisz abban, hogy a világban vannak értékek. Kérlek, zárd le ezt hamar, ne játssz vele, mert a végére úgyanúgy megkeseredik majd, mint mi többiek - mindkét nemet értve. (igaz más-más szituációkon edződve)

2019. márc. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Kérdezd meg őt,nem lát bele senki a fejébe!Lehet nem szeretett beléd,csak szeretne megtartani egy időre, mert sose tudni mikor talál mást.Virágot pedig azért kapsz,mert hajlandó voltál elvenni a szüzességét,szóval köszönet.Plusz nem a farkasok neveltêk,és még van benne némi férfias jellemvonás.
2019. márc. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Rajtad múlik hogy mi lesz. Ragaszkodsz a megbeszéltekhez, vagy hagyod tévúton, vagy pedig engedsz az udvarlásnak.
2019. márc. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy csak udvarias.
2019. márc. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Én meg 44 éves vagyok.

Nem gondolnám, hogy beléd szeretett, inkább csak a veled való szexbe. Valószínűleg így akarja bebiztosítani a még több szex lehetőségét, hogy kedveskedik neked,vagy simán így köszöni meg a szexet. Nem kell mindenben szerelmet látni.Elég idős vagy már, hogy ezt tudd.

2019. márc. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Dehogy szerelmes beled! Csak tobbet akar dugni.

Vagy lehet annyira boldog hogy vegre osszejott neki hogy osszekeveri a megtobb szexre valo vagyat a szerelemmel.

Meg fel kell tolsd az onbizalmat a kisgyereknek, hogy aztan mas nore is ra merrjen maszni.

Ez csak ennyirol szol, kozel a 40hez lehetnel okosabb no.

2019. márc. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Példakép vagy. Én is ezt tervezem, ha 40 éves nő leszek. Remélem nem csak egy fiatal szeretőd van, hanem több.
2019. márc. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!