Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Diplomás, tanult ferfi es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás, tanult ferfi es diploma nelkuli nő esélye az ismerkedesre?

Figyelt kérdés

Tele vagyok kételyekkel, hogy működhet e az ismerkedes hosszu tavon, ha egy minden témára es a világra nyitott, ket nyelven beszélő diplomás jogász sraccal ismerkednék diploma nelkul?

Tudom, nem kell felmagasztalni ot vagy epp magam lenézni.

Működik a kemia, eleg sok mindenről el tudunk beszélni,de rettegek, hogy hosszu tavon keves leszek neki. Keves, mert keveset tudok a világról. Keves, mert nem tettem le annyi mindent az asztalra, mint o, es tudom,hogy neki fontos az intelektus, a vilagra nyitott szemelyiseg.


Lehet en gondolom tul es elni kellene a mának, örülni,hogy ebben a bezárt világban keres es velem tölti az idot, csak en meg tele vagyok komplexusokkal a jövőre nezve. Nem lenne jo hasra esni a nagy szerelem közepette.


2021. ápr. 5. 20:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
17%
kevés leszel
2021. ápr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszéld meg a félelmeket vele.

Ismeretségi körömben van olyan páros ,ahol a nő jogász a férfi hegesztő. Évek óta együtt vannak ,kiegészítik egymást.

2021. ápr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk nekem van diplomám, feleségemnek nincs. Igen jól írtad, néha irritál az, hogy milyen egyszerűen gondolkodik, nem tud olyan dolgokat, amiket én alapnak gondolok. Másik a fizetés, zavar, hogy kevesebbet ketes. De működik, otthon nem jön ki annyira a különbség, ha szeretitek egymást akkor jó lesz ne aggódj. De tanulhatsz te is valamit ha ennyire zavar
2021. ápr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
0%
Keres*
2021. ápr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Jo erzes latni, hogy az itteni válaszolók látnak ra eselyt es nem temettek el. De azert az elso eléggé elszomorított. Ez is egy álláspont.


Beszéltünk a második randin egy kis kitérővel errol a témáról, de azota se hozta fel. Annyit mondott, hogy örülne,ha egyszer lenne bennem kellő motivaltsag,es belevágnek egy bsc képzésbe,mert erzi, hogy képes lennék ra. Mondta,hogy mar a családja, nagyszülei is mind diplomások voltak es náluk ez elvárás volt es mindkét kapcsolatában diplomás parjai voltak, de mar jobban értékeli a kedvességét, a kölcsönös tiszteletet es a családalapításra megfelelő partnerrel való együttélést. Viccesen megjegyezte,ha a Tescóban talalkoztunk volna takaritas közben, akkor eselyem se lett volna. :(

Ez azota belém égett. Burkoltan azert kimondta,amit legbelül gondol. De megse menekül el. Lat bennem valamit. En meg total rajongok erte, amiert ilyen kis művelt es okos. Egyébként egy polgármesteri hivatalban dolgozom irodán. A fizetésem nem mondható jónak. :/

2021. ápr. 5. 21:00
 6/27 anonim ***** válasza:

Nekem van diplomám, a férjemnek nincs, mégis többet keres, mint én 🤪

Amúgy sohasem késő képezned magad, engem pl motivál, ha valaki okosabb társaságába vagyok 😁

2021. ápr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Mit értetek pontosan önképzés alatt? Belevágni egy bsc-be? Vagy ráhasalni különböző témájú könyvekre, amivel szélesíteném a tudásom? Vagy itt az ideje befejeznem a középfokú németet? Bármi erdekel! Ne tartsatok magatokban, amit errol a témáról gondoltok!
2021. ápr. 5. 21:05
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Simán működhet
2021. ápr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Bármi, ami téged érdekel. Egy nyelvvizsga bármikor jól jöhet, de valami ami téged igazán érdekel. Én az egyetemi diplomámmal annyit értem el, hogy könnyen kaptam irodai állást (kommunikáció szakot végeztem, titkárnőként kezdtem, most diszpécser vagyok egy telekom cégnél. A férjem, mint írtam, a honvédségnél sokkal nagyobb fizetést kap mindenféle diploma nélkül... ). Ha lenne sok szabadidőm, beiratkoznék egy orvosi asszisztens képzőbe vagy elvegeznék egy cukrász kurzust. Vagy mindkettőt 🙂
2021. ápr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező mit dolgozol, a pasi milyen végzettségű?

Náluk a diploma és a képzés etikai kérdés, ez alapján sorolják be az embereket. Sok ilyen diplomás ember van aki csak diplomással jönne össze mert akinek nincs papírja az a szemébe nulla.

Ismertem ennek az ellentétet is: építész és villamosmérnök kettős diplomás 40-es pasi modellkulseju fiatal nőt keresett. Őt nem érdekelte hogy van-e éretsegije vagy nincs - persze előnyös volt ha van diplomája - de modell külső volt az elsődleges számára. Náluk csak neki volt a családban diplomája, apukája és a bátyja autószerelők anyukája pedig háztartásbeli volt.

30/N

2021. ápr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!