Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Diplomás nőként nem diplomás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás nőként nem diplomás férfival összejöttök?

Figyelt kérdés
Ha láttok kellő intelligenciát és ambíciót a férfiban? Akár szeretne diplomát szerezni akár nem?

2020. júl. 7. 10:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
78%
Ez nem diplomafüggő.
2020. júl. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
35%

Nem.

Jöhet a lepontozás.

2020. júl. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
84%
Igen, nem szempont a diploma megléte.
2020. júl. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
79%

Igen.

Utolsó éves vagyok az orvosin és egy sima szakközépiskolással randizom. Igaz elkezdte az egyetemet, de gyorsan ott is hagyta, azóta dolgozik.

A barátnőmnek 2 diplomája van és a barátjának egy sem, 8 éve együtt vannak.

2020. júl. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
85%
Persze, ha minden stimmel, miért ne? Más kérdés, hogy nem nagyon van lehetőségem nemdiplomásokkal találkozni, a környezetemben mindenkinek van legalább egy diplomája, a szomszéd építkezésen dolgozó srácok meg őszintén szólva, nem tűnnek olyannak, akikkel szívesen leállnék ismerkedni.
2020. júl. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
87%
Eddig csak diplomás párom volt, de az, hogy van-e papírja vagy sem, akkor derült ki, mikor amúgy is érdekelt volna. Szóval mondhatni teljesen véletlenül mindig diplomásokkal találtam meg a közös hangot
2020. júl. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
92%

Igen, mert -bár nekem több is van- nem az emberség fokmérője.


Van abban nyilván szignifikancia, hogy aki beletett X évet, X erôfeszítést valamibe, az elmélyültebb tudást szerezhet, gondolkodási sémákat tanulhat, olvasottabb, szélesebb látókörre tehet szert. Nem feltétlenül, nem kizárólagosan, de nagyobb valószínűséggel.


Egyre kevésbé (sajnos) a mai világban, de a diplomának, tanulásnak van egyfajta társadalmi elismertsége is, összefügghet egyfajta élethosszig szóló tanulásra/fejlődésre való igénnyel, hajlandósággal.


Az is lehet szempont, hogy -pl a fizikai munkával ellentétben- hosszabb ideig képes lehet jó vagy jobb (munka)körülmények között, jó vagy jobb jövedelmi viszonyokat teremteni. De nyilván ez sem fekete fehér.

(tudjuk, van havi 2 millát kereső burkoló is... minden elismerésem, de nem cserélném el a térdeit, csípőjét, izületeit 40 éves korára a 65+ egyetemi oktatókéval)


Nekem nem elsődleges szempont. A rátermettség, szakmaszeretet, általános műveltség, jólneveltség, jó kiállás inkább.

Egy viselkedni tudó, elegáns, figyelmes, megbízható, jószívű férfi számomra értékesebb, mint pl. itt valamelyik hergelő kérdésben magát a filozófia másoddiplomájára verő, a nőket nyíltan lenéző, gyalázó, használó besavanyodott, pszichiátriai gondokkal megszórt diplomás “férfi”

:)

2020. júl. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem vannak fontosabb dolgok is, minthogy van-e a másiknak diplomája vagy nincs, nem ettől leszünk egyenrangúak. Attól még lehet valaki okos, intelligens és jó társ,mert mondjuk "csak" egy szakmája van. Viszont diplomások között pedig van olyan, akinek hiába van meg a papírja, egy nagyképű, lenéző paraszt, akinek halvány fogalma sincs, hogy mi fán terem az élet az egyetem falain kívül. Mondom ezt úgy, hogy nekem is van diplomám. Nyilván nem kollektíven értettem ezt az egyetemet végzettekre, de bizony akad köztük elég sok (és ismerek is jó pár ilyen embert), aki ebbe a kategóriába tartozik.
2020. júl. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
11%

"Utolsó éves vagyok az orvosin és egy sima szakközépiskolással randizom"


Persze, el is hisszük :D

2020. júl. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
82%
Én diplomás vagyok, a férjem technikus. Tehát én igen.
2020. júl. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!