Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt állítja szerelmes belém,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt állítja szerelmes belém, és hogy életébe másodjára az de honnan tudjam hazudik nekem vagy nem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok benne biztos hogy szerelmes belém, mert nagyon felszínes ezt úgy értem hogy a külsőmet nézi és bokolgat, és emberileg nem igazán akar kiismerni mert sose kérdez tőlem semmi személyeset.

Hanem azzal jön hogy vonzodik hozzám, tetszem neki és ha azt mondom fiús lány vagyok azzal jön hogy nem igaz mert homok óra alakom van. Pedig én ezt a személyiségemre gondoltam és nem a külsőmre és folyton kikel emelnem, hogy ha bármit is mondok az nem külsőre értem hanem a személyiségemre értem, bosszantó ez számomra hogy kikel hangsúlyoznom hogy nem felszínre gondoltam.


Honnan lehet tudni hogy csak vonzodik hozzám, vagy tényleg szerelmes belém?



#szerelem#vonzalom#sex#szeretet#vélemények#tapasztalatok
2021. ápr. 7. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Nem mindegy most még, h szerelmes-e vagy sem?


Jelenleg az a fontos, hogy te mit érzel iránta.

2021. ápr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Miért lenne mindegy?

Ha nem szerelmes és csak vonzodik hozzám akkor csak játszani akar velem, avagy az érzéseimmel!

Én kedvelem őt, és nem szerettem bele, mert én olyan vagyok hogy lassú víz partot moss típus,és nem pedig pár hét alatt bele szeretek valakibe, amit ő állít.

2021. ápr. 7. 10:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes az alakodba igen.
2021. ápr. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

egyes vagyok


"Én kedvelem őt, és nem szerettem bele, mert én olyan vagyok hogy lassú víz partot moss típus,és nem pedig pár hét alatt bele szeretek valakibe, amit ő állít" Ez a lényeg. A többi faktornak (az ő vélt vagy valós érzései) jelenleg semmi szerepük sincs, és még nem is kell legyen.

2021. ápr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen érthető, hogy a kérdező így fogalmaz. Ha valaki felszínes, nem akar megismerni, akkor teljesen mindegy, hogy én mit érzek iránta, egyoldalú marad a dolog. A leírtak alapján csak vonzódik. Én hagynám a helyedben. Jó dolog, ha valaki kimutatja, hogy tetszik neki a másik külsőleg is, de ha nem akar megismerni, akkor az csak felszínes kapcsolat lenne.
2021. ápr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

El vagy te tévedve: a szerelemnek nem feltétele, hogy belsődet megismerje.

Az már a szeretet, amire te vágysz. Amikor szerelem elmúlik és meglátja tényleg milyen ember vagy, de mégis veled marad, mert szeret.

2021. ápr. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!