Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mit csináljak ez nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak ez nagyon ciki? Lefeküdtem az egyik ismerősömmel és össze akar velem jönni.

Figyelt kérdés

Lány vagyok már régtől ismerem a pasit ilyen haver féle. Mindent megtudok vele beszélni, mindenben segít, mostanában egyre többet beszélünk át jött hozzám beszélgetni és szexeltünk 🤦🏻‍♀️ nem tudom hogy történt olyan gyorsan történt minden. Én nem tudom mit akar miért feküdtem le vele mert én ha nem akarok semmit egy pasitól akkor nem fekszem le vele.

Miota ez történt mindennap rám ír és elmondja milyen jól érzi magát velem.

22n


2021. ápr. 11. 00:00
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Most állítsd le, mert egyre nehezebb lesz ebből kiverődnöd. Nem vagy szerelmes belé és nem is leszel. Megbántani nem akarod majd, belemész egy kis színészkedésbe, aztán teljesen összetöröd a szívét, mert úgyis szakítani fogsz.
2021. ápr. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz tőle többet akkor mielőbb jelezned kellene felé, hogy ne lásson bele többet, mert részedről ez nem volt több egy kalandnál.
2021. ápr. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A ciki nem az, ami akkor történt. Hanem az, hogy most nem tudsz felnőtt módjára viselkedni.

Egy barát minusz, nyilván ő egy ideje beléd van esve, ha ez eddig nem tűnt vna fel - az ilyen pasikat illene korrektül távol tartani magunktól, mert _nekik_ ez _nem_ jó.

Sok sikert, legyél nagylány (vagy akár nő), állj elé és mondd el neki, hogy túlértékeli a történteket, hibáztál amiért nem vetted észre, benne mi zajlik, és hogy épp mert nagyon kedveled, azt szeretnéd, ha mostantól jódarabig nem találkoznátok és más módon sem keresne.

Én ezt tenném, igaz, majdnem 20al vagyok több, mint te.

2021. ápr. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Elég gyenge önuralomról árulkodik a "nem tudom hogy történt olyan gyorsan történt minden". Hogy nem lehet ezt tudni? A saját döntésed volt, szóval a felelősség fele a tied (a másik az övé), kivéve ha erőszak történt, de akkor pedig az már büntetőjogi kategória, viszont itt szavaidból az első változatot tippelném igaznak.
2021. ápr. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Már össze vagytok jőve.
2021. ápr. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

Légyszi ne sugalld azt, hogy ha elég gyorsan megdugnak minket amikor épp ránk tör a harci láz, akkor nem merünk majd szólni nekik, hogy ez a szex nem AZ a szex, és ettől még nem jöttünk ám össze... mert ez NINCS így.


Meggondolatlan voltál: fiatalság, bolondság, a többség tudna egy-két vadabb elhajlást mesélni 30 - 40 + ként, ebben biztos vagyok.


De légyszi, ne tégy már úgy, mintha jelen sem lettél volna az esemény megtörténtekor: pont ugyanúgy benne voltál a buliban, ahogy ő. Nem menő dolog bociszemekkel pillogni, hogy jajnemistudom hogy történt. Hát ki tudja: én?

Ha nem erőszak volt, akkor kedves egészségetekre, remélem védekeztetek, és most meg legyen a végén pont, ha neked nincs ebben több.

2021. ápr. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok.
2021. ápr. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén érdemes ezt a férfivel megbeszélni, ahogy fentebb írták.

Azzal, hogy nem mered/akarod kimondani mit szeretnél, nem teszel jót.

2021. ápr. 11. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

Imádom amikor a nő az áldozat MINDEN helyzetben XD Gondolom nem hidraulikus feszitővel nyittotta szét a lábaidat 0.1 mp alatt.

Inkább legyél magadhoz őszinte és mondd ki h pontosan erre vágytál, akár már x hete/hónapja, teljesen rendben van, nem leszel ribi meg ilyesmi, ha meg magadat annak tartod, élj úgy. Illetve miért baj ha jólérezte magát? Az h te is és most nem tudsz ezzel mit kezdeni?


Egyébként a 6-os válaszolót már most imádom :D

2021. ápr. 11. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen közöld vele, hogy számodra ez csak egy szex volt, semmi más mert ez így korrekt!:)

Viszont ezt a " nem tudom, hogy történt" , felejtsétek már el. Meg " nem akartam, gyorsan történt" stb. Úgy történt, hogy kívántad és jól esett, hogy megdugott. Nem kell ezt szégyelni. Olyan gyorsan nem történik semmi, hogy ne vedd észre, egy faszon ülsz vagy épp a szádba van. Nem kell a rizsa😀😀

2021. ápr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!