Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Véleményetekre vagyok kíváncsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetekre vagyok kíváncsi, tapasztalatokra, főleg nőktől. Van egy olyan helyzet, hogy több, mint fél év után(mert nagy volt a távolság)találkoztam egy 24éves nővel.De csak barátként szeretne találkozni. Változhat ez?

Figyelt kérdés

A találkozáson, nagyon jól érezte magát.

Nekem nagyon tetszik ez a nő.


Jártatok már úgy, hogy eleinte nem néztetek úgy az illetőre, mint férfire, később mégis érdeklődést mutattatok, éreztetek vonzalmat?

Mi az, ami kiváltotta belőletek a vonzalmat, szerelmet?


Köszönöm a válaszokat!

Ha lehet életkort is írjatok!



2021. ápr. 11. 16:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ilyen bőven kifejtetted válaszod.

A többieknek is köszönöm!

Persze, kíváncsian várom még a további válaszokat is!

2021. ápr. 11. 21:35
 12/14 anonim ***** válasza:
Magamból indulok ki! Nem fog változni! Mindig is csak barátként fog tekinteni rád! Én csak is azoknak mondom ezt akik iránt nem vonzódom és nem keltik fel az érdeklődésemet. Nyilván ha egy olyan pasi jönne az életembe aki felkelti az érdeklődésem magamnak akarnám és nem állítanám félre hogy csak barátkozni akarok hogy elvigye előlem más amikor érdekel. Mondd el neki mit szeretnél aztán ha nem akkor hagyd. Az ilyenből jobb hamar kilépni ha nem ugyan azt akarjátok mert ha időközben találni fog valakit az neked igen rosszul fog esni.
2021. szept. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


Kiderült, hogy nem én nem tetszettem, hanem eleve volt kapcsolata, amiről nem tudtam.

2021. szept. 26. 01:10
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem :D aki tetszik azzal nem haverkodom. Hisz nem akarnám hogy más elvigye előlem míg én barátként kezelem.
2021. nov. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!