Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az egyik fél tényleg mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik fél tényleg mindig jobban szereti a másikat?

Figyelt kérdés
És melyik a jobb? Ha te szereted jobban, az azt jelenti, hogy te szenvedsz jobban egy-egy adott helyzetben, esetleg szakításkor, és te vagy aki többet tesz a kapcsolatba? Vagy ez nem törvényszerű? Vagy az a jobb, ha téged szeretnek jobban? Kinek mi a tapasztalata ezzel kapcsolatban?
2021. ápr. 12. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább engem szeressenek jobban...
2021. ápr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én most vagyok életemben először olyan kapcsolatban, ahol engem szeretnek jobban... eddig mindig én voltam az, aki jobban akarta, aki jobban tepert, aki mindent beleadott, most nagyon furcsa érezni azt, hogy a "másik" oldalon vagyok
2021. ápr. 12. 10:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk először engem szerettek jobban, majd megfordult... :(
2021. ápr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3: sajnálom, de azért remélem nem visszafordíthatatlanul :)
2021. ápr. 12. 10:49
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Első kapcsolatomban engem szerettek jobban, másodikban én szerettem jobban. Egyik sem jó egyébként, de tekintve, hogy mennyire szenvedek most szakítás után lehet hogy ha választanom kéne, az elsőre szavaznék. Szeressenek jobban engem.
2021. ápr. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó esetben ez egy kapcsolatban dinamikus felállás. Egyik nap az egyik szereti jobban a másikat, utána fordítva. Ha tartósan egyik, vagy másik oldalon vagy, az nem jó.
2021. ápr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#4

Mar szakítottunk azóta :(

2021. ápr. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok esetben szerintem igen, valamennyire az egyik jobban szeret. De ez párkapcsolaton belül is időközönként fordulhat. Én most 3x is olyan helyzetbe kerültem, hogy engem szeretnek, már-már rajongásszerűen. Előtte világ életemben én szerettem jobban. A kevésbé szerető oldalon lenni se egy leányálom, rá kellett jönnöm.
2021. ápr. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

Egy a végtelenhez az esély, arra hogy ugyanannyira szeretik egymást.

Az a jobb, meg számomra megszokottabb, ha én szeretek jobban. Nem szenvedek szakításkor, ezt a mentális betegséget már leadtam.

2021. ápr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!