Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
A mi utcánkban lakik egy fiú akivel eddig soha nem beszéltünk, egy hete pedig bejelölt snapchaten azóta képeket küldözgetünk egymásnak, valamikor kérdez is pl küldtem egy képet hogy tanulok és megkérdezi hova járok egyetemre de csak ennyi tehát nem hosszas beszélgetések. Minden este megyek futni, ő pedig rendszeresen pont akkor indul el amikor én elmegyek a házuk előtt😂😂Ami lehet csak véletlen de nekem ez furi volt😅Ha tetszem neki akkor miért nem szólít le vagy ír rendszeresen?😅Ennek mi értelme van így?😳

2021. ápr. 12. 15:40
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Na szóval azóta már rámírt, megkérdezte hogy van-e barátom erre válaszoltam is hogy nincs mire annyit írt hogy “oh😳”...azóta megint csak a képeit küldözgeti..Én már meguntam, képküldözgetéssel nem megyek semmire, inkább hagyom az egészet😕Köszi a válaszokat🥰
2021. ápr. 22. 21:12
 12/21 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha kezdeményeznél egy kicsit? Hm?
2021. ápr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Na igen teljesen jogos😅De nem tudom, sosem kezdeményeztem, egyrészt mert félek is az elutasítástól másrészt meg nem szeretnék nyomulós lenni hogy lányként én “futok utána”
2021. ápr. 22. 21:39
 14/21 anonim ***** válasza:

"nem szeretnék nyomulós lenni hogy lányként én “futok utána”"

Ezt a hülyeséget sürgősen el kéne felejteni! Most akkor egyenjogúság van, vagy sem? Nem szégyen az, ha a nő kezdeményez.

2021. ápr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Igen, ez igaz..De már így is többet sikerült kihoznia belőlem mint amennyit eddig bárkinél is kezdeményeztem😂Tényleg beleéltem magam sajnos ebbe az egészbe
2021. ápr. 22. 22:50
 16/21 anonim ***** válasza:
Szerintem elég egyértelmű jelzés, hogy megkérdezi van barátod, ha viszont úgy érzed nem akarsz tőle semmit, akkor valóban jobb hanyagolni, idővel majd talál mást.
2021. ápr. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
De ha megkérdezte és mondtam hogy nincs akkor azóta miért nem ír?🤦🏽‍♀️
2021. ápr. 22. 23:20
 18/21 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam folytatni a beszélgetést, ha valaki kérdéseimre egyszavas választ ad és soha nem érdeklődik, így akár ez is benne van a pakliban. Ha valóban akarsz tőle valamit azon gondolkodj el, mindent megtettél azért, hogy megismerd? Ha a válasz igen, akkor engedd el, sehova se haladtok, viszont ha eddig csak tétlen vártál és változást szeretnél, sokkal jobb cselekedni mint napokon át kételyek között maradni, ennél maz egyértelmű elutasítás is jobb, hiszen könnyebben továbblépsz. Mindenki tud kezdeményezni ha akar, nem nagy művészet ráírni valakire, hogy szia, hogy vagy, van kedved hétvégén sétálni?
2021. ápr. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Ah nem tudom..Csak snapen beszélgettünk ott is csak pár szót, ő is csak egy egy mondatot írt és én is..Szerinted túl sokat gondoltam bele ebbe a dologba? Hogyan tudnék kicsit visszafogottabban “kezdeményezni”? Ráírni nem szeretnék vagyis inkább arra várok hogy ő írjon nekem
2021. ápr. 23. 00:28
 20/21 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy nem akar semmit, de az is lehet, hogy igen. Célozgatással nehezen érsz célt, hiszen félre is értheti, ha komolyak a szándékaid mindenképpen személyes találkát javaslom. Hogyha nem szeretnél ráírni szerintem az a legjobb, ha elengeded, mert nincs meg benned a motiváció, hogy tegyél a kapcsolatért. Szerintem később meg fogod bánni, hogy nem cselekedtél, mivel évek múlva visszagondolva azokat a dolgokat fogod sajnálni, amit nem tettél meg és nem az esetleges elutasítást.
2021. ápr. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!