Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
A mi utcánkban lakik egy fiú akivel eddig soha nem beszéltünk, egy hete pedig bejelölt snapchaten azóta képeket küldözgetünk egymásnak, valamikor kérdez is pl küldtem egy képet hogy tanulok és megkérdezi hova járok egyetemre de csak ennyi tehát nem hosszas beszélgetések. Minden este megyek futni, ő pedig rendszeresen pont akkor indul el amikor én elmegyek a házuk előtt😂😂Ami lehet csak véletlen de nekem ez furi volt😅Ha tetszem neki akkor miért nem szólít le vagy ír rendszeresen?😅Ennek mi értelme van így?😳

2021. ápr. 12. 15:40
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
0%

Figyelj kérdező, én Harry Potter vagyok és szóltak hogy nem megy az ismerkedés, próbáld ezt:


"Ákársze válámite tőlem fiuka?"


Kölcsön adom a pálcát is hozzá. :D

2021. ápr. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!