Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
A mi utcánkban lakik egy fiú akivel eddig soha nem beszéltünk, egy hete pedig bejelölt snapchaten azóta képeket küldözgetünk egymásnak, valamikor kérdez is pl küldtem egy képet hogy tanulok és megkérdezi hova járok egyetemre de csak ennyi tehát nem hosszas beszélgetések. Minden este megyek futni, ő pedig rendszeresen pont akkor indul el amikor én elmegyek a házuk előtt😂😂Ami lehet csak véletlen de nekem ez furi volt😅Ha tetszem neki akkor miért nem szólít le vagy ír rendszeresen?😅Ennek mi értelme van így?😳

2021. ápr. 12. 15:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem inkább az intellektusodra bukik.
2021. ápr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Haha nem akartam túlgondolni ezt a dolgot de mások is szóvá tették már és ezért gondoltam hogy lehet benne valami😅
2021. ápr. 12. 16:03
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy csak félénk, nem mer kezdeményezni. Ha neked bejön, akkor te is egészen nyugodtan kezdeményezhetsz ám nála!
2021. ápr. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Salilala ***** válasza:
100%
Igen, hajrá! Például, ha meglátod futáskor, odaköszönhetsz neki, hátha tudtok beszélgetni egyet!
2021. ápr. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is csak félénk, egy picit közeledhetsz felé, hátha veszi a lapot :)
2021. ápr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Először én is arra gondoltam hogy félénk de egyrészt idősebb is nálam másrészt pedig az a tipikus “menő fiú” akinek nem lenne probléma leszólítani egy lányt az utcán pl😅Szóval szerintem egyszerűen csak én gondoltam túl😅
2021. ápr. 15. 14:42
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, pont az ilyen menő fiúk a leggátlásosabbak, pláne ha nem egy random lányt kell leszólítani, hanem valakit, aki tényleg bejön nekik
2021. ápr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom, sajnos szerintem reménytelen. Csak képeket küldözget, az meg nem jelent semmit, szerintem csak szimplán nekem is elküldi amit másnak. Sajnos..
2021. ápr. 17. 17:21
 9/21 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Valamivel szólítsd meg, bajod nem lesz belőle és legalább kiderül minden.
2021. ápr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
el is szalajthatod az esélyt, az is egy opció
2021. ápr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!