Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 25 alatt volt normális kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 alatt volt normális kapcsolatod?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor milyen volt?


Nekem még nem volt sajnos, de örültem volna ha 21 - 22 évesen megtalálom azt akivel összházasodhatunk. Nem jött ossze:(

F


2021. ápr. 15. 08:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se. :(
2021. ápr. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy fél éves és egy 3 éves 25 alatt.

Hidd el nem vagy lemaradva semmiről

29/N

2021. ápr. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Aha, egyetem alatt, de olyan véget ért, hogy bárcsak ne lett volna inkább semmi xD
2021. ápr. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Még csak 23 vagyok, de nem valószínű hogy a következő (kevesebb mint) két évben egyáltalán ismerkedni elkezdek, az meg még kevésbé valószínű, hogy össze is jövök valakivel. Hacsak nem az élet elém nem sodor valakit akivel kölcsönös a vonzalom. (Ez nem valószínű, ahol én megfordulok, szinte csak nők vannak.)

De hova sietsz? Még annyit kell élni, tanulni, dolgozni, tapasztalni... Legalábbis én úgy érzem, hogy egy kis mazsola vagyok, és rengeteget kell még fejlődnöm, mire úgymond hátradőlhetek és foglalkozhatok a párkapcsolatokkal.

N

2021. ápr. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, 17 évesen kezdődött és azóta is tart.
2021. ápr. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor ért véget az első normális kapcsolatom - 7 év után
2021. ápr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem
2021. ápr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt, szültem neki gyermeket, aztán kiderült hogy hogy csalódnom kellett benne.
2021. ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!