Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért mondják azt a legtöbben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt a legtöbben,ha nagy korkülönbség van két ember között akkor nem működhet a házasságuk/ párkapcsolatuk?Ilyenkor mindenki a szexre asszociál, de szerintem ha szexuálisan hasonló a libidójuk,és szeretik egymást nem mennek félre.

Figyelt kérdés
2021. ápr. 28. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Mi számít nagynak szerinted? Köztünk 11 év van a férjemmel, 18 voltam, amikor összejöttünk, most 42 és minden szuper. Sosem okozott semmi problémát vagy konfliktust a korunk, kb ugyanakkor vágytunk házasságra, gyerekekre, az egész jövőképünk azonos. Viszont az ilyen 30-40 éves korkülönbség szerintem sem működhet hosszú távon vagy legalábbis inkább barátként, mint szerelmesen. El nem tudom képzelni, h pl Vajnáék valaha is egymáshoz értek volna.
2021. ápr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Statisztikailag az 1-2 év korkülönbségnél a legkevesebb a válás és a korkülönbség növekedésével a válások száma is nő.
2021. ápr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Kezdjük ott, hogy mi a nagy korkülönbség? Nálam felnőttként 10 év nem számít annak, de 20-25 már igen. Ilyenkor nem a szexre asszociálok, hanem arra, hogy mi lesz mondjuk ha szaporodni akarnak és szerencsétlen gyereknek az apja nyugdíjas korú lesz, mire felnő. Vagy arra, hogy ha két ember 20 év korkülönbséggel egy szellemi szinten van, akkor az egyikük elég problémás (vagy valszeg mindkettő az). Szerintem nem kell értelmes embernek megmagyarázni, hogy pl. mi a probléma egy 18 éves lány és egy 40es fószer kapcsolatával.
2021. ápr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%

Főleg mert irigyek.

Nekem volt kapcsolatom nálam sokkal fiatalabb lányokkal. Volt, amelyik évekig tartott. Ha hasonló az érdeklődésetek, stb., nincs ezzel semmi gond, működhet.

A korkülönbségből adódó hátrány majd csak sok év múlva fog előjönni. De akkor biztosan.

2021. ápr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

"Volt, amelyik évekig tartott."


Pont ez az. Pár évre nem lehet komolyan alapozni .

2021. ápr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%

5: semmilyen kapcsolatra nem lehet alapozni... :D

Sosem tudod előre, melyik fog évekig, melyik hónapokig, esetleg örökké tartani... Az majd menet közben kialakul.

Egyébként meg ez olyan sok tényezős dolog, baromság kihegyezni a korkülönbségre. Hány hasonló korúak házassága megy tönkre? (Spoiler: kb 50%)

És nagy korkülönbséggel is működhet hosszú távon is. Nem ezen múlik...

2021. ápr. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6/6-os! Tökéletesen egyetértek veled, soha nem lehet tudni,hogy meddig maradtok együtt. Bekövetkezhet bármilyen probléma, nem várt életesemény,esetleg egy másik sokkal erősebb kötelék valakivel, ami mindent felülír. Az emberek többsége nyitott szemmel jár, és elkerülhetetlen az is,hogy ne kerüljön kapcsolatba másokkal. Ez benne van a pakliban.
2021. ápr. 29. 11:54
 8/8 anonim ***** válasza:
hagyd
2022. szept. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!