Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek az túl nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az túl nagy igény, hogy szeretnék minden nap telefonálni?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyok együtt egy sráccal, sajnos csak heti 1-2x tudunk találkozni, ami nekem eleve picit kevés, exemmel azért jobban össze tudtuk ezt hozni. Viszont csak chaten beszéltünk és habár már így érintőlegesen szóba jött, hogy én a telefonálást preferálom, mégsem sikerült ez irányba lépést tenni.


Nem szeretnék fullasztó vagy túl sok lenni neki, de nekem tökre lenne erre igényem, ugyanakkor tudom, hogy ő eléggé elfoglalt és nem akarom pluszban ezzel terhelni.



2021. ápr. 28. 23:48
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem, egyébként meg írogatni sokkal több idő is lehet. Beszéljétek meg!
2021. ápr. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Nem.

És hagyjuk már ezt a hülyeséget... az nem "fullasztó", hogy érdeklődünk napi szinten afelől, aki elvileg szerelmes belénk. Akinek ez "túl sok", az vagy mentálisan beteg, vagy nem szerelmes.

2021. ápr. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Mi a párommal már lassan 2 éve vagyunk együtt, és ha nem együtt alszunk, akkor az az utolsó este, hogy felhívjuk a másikat és elköszönünk alvás előtt. Nem nyálas, mindkettőnknek van igénye rá é s kölcsönösen hívjuk a másikat, nincs olyan, hogy csak én keresem őt vagy csak ő engem.


Hívd fel esténként, nem kell arra várni az elején, hogy ő hívjon. Este csak nem lehet olyan sok dolga és szerintem kell az a pár perc beszélgetés. De minden kapcsolat más.

2021. ápr. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem ez egyénileg változó, meg kell beszélni, kinek mire van igénye. Nekem pl. nőként ez sok lenne.
2021. ápr. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Kapcsolaton kívül, meg úgy anblokk nem szoktam és utálok, de kapcsolatban ha a csaj akarja akkor még én is bevállalom esténként.
2021. ápr. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Mi a kapcsolatunk előtt csak írogattunk a férjemmel, bár akkor is egész na. ztán amikor ki lett mondva hogy oké, mi egy pár vagyunk, onnantól ment a telefon, meg videóhívás minden nap. Szerintem ez nem nagy igény. Lehet, azért preferálja az írogatást, mert nem olyan biztos még ebben a kapcsolatban.
2021. ápr. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Én gyűlölök telefonálni, akkor sem szívesen telefonálok, ha 100% biztos vagyok egy kapcsolatban. Ha a másik elvárná tőlem minden nap, akkor esténként bevállalnám egy rövid időre, de igazából én is az egész napos írogatás híve vagyok. Lehet a barátod is hasonló beállítottságú.


Meg kell beszélni, az nem "fullasztó", hogy vannak igényeid a kapcsolattartásra, elvégre kapcsolatban vagytok. Ha ő ezt annak veszi, akkor amúgy is jobb, ha ez még most derül ki, legalább nem húzzátok sokáig egymás idejét.

2021. ápr. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Mi minden nap videótelefonálunk, de csak kb. fél órát. Többre időm sem lenne, és igényem sem, mert nem vagyok túl beszédes, és a párom sem.
2021. ápr. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 BeefEater ***** válasza:
67%

Már mikor ágyban vagytok mind a ketten egy 5 perces jó éjt telefonon sem megerőltető. Gondolom nem azt akarod, hogy napi 2 órát beszéljetek.

Szerintem teljesen normális amit akarsz.


35F

2021. ápr. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%

Nálunk ugyanez van, de gyűlölöm már. Nincs szabadidőm amikor a melóból haza esek, mert beszélgetni KELL. Soha többé senkivel nem alakítanék ki ilyet.


26/N

2021. ápr. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!