Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak mitől érzitek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mitől érzitek egy bizonyos lány iránt, hogy RÁ ÉS CSAKIS RÁ van szükségetek?

Figyelt kérdés
Eldől az elején, vagy lehet ezért dolgozni?

2021. jan. 28. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen szerintem nincs, de azért elolvasom majd a kommenteket.😁
2021. jan. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Ha én összejövök valakivel, akkor én már ezt érzem. Enélkül nem jönnék össze senkivel. Lehet egyébként dolgozni rajta, idővel teljesen az ideáljává válik az embernek a párja és nem érdeklik az esetleges kisebb "hibái".

1 lánnyal voltam eddig, ott is ő vetett véget az egésznek.

2021. jan. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Amikor nagyon megvan az összhang, a kémia. Amikor a nő is érdeklődik irántam, úgy kölcsönösen. Ő is rám ír, oda-vissza. Bájos mosollyal néz rám néha, sokat nevetgél. Néha, ha van egy jó megjegyzésem azon tud őszintén nevetni. Nagyon jól érezzük magunkat egymás társaságában. Ha az elején nehezen is, de beindul a beszélgetés, egyre több közös témáink vannak. Egy a világ és politikai nézetünk. Tudom róla idővel, hogy abszolút megbízható/hűséges. És persze jó alakja van.


21F

2021. jan. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Sokfélék vagyunk mi, emberek. Bár vannak a nők körében gyakoribb vonások, és a ffiakra jellemzőbbek is, na meg kivétel erősíti a szabályt. Nekem úgy tűnik, a "rá és csakis rá vágyom" a nőkre jellemzőbb ("megvan! csak ez a pasi kell nekem!").


A természet nem véletlen találta így ki.


Tudod, egy klasszikus írónk is megmondta -nem szó szerinti idézet-: nő és ffi mást akar, ezért sose érthetik megegymást. Mert a nő a ffit akarja, a ffi meg a nőt.


Van a nőkben is ffi hormon egy kevés, és a ffiakban is egy kevés női homron. Lelkileg se vagyunk mi emberek tisztán nők ill ffiak.


De azért vanank alapvető eltérések. A természet a szporulat alapján találta ki a nemeket, ez a prototípus. A temrészet úgy találta ki logikus módon hogy motiválja a ffit arra, hogy minél több nőt termékenyítsen meg, nehogy kihaljon a faj. A nőt meg arra hajlamosítja áltaában, hogy a számára legjobban kiválassza.


Így hát miért kell a férfitól elvárni, hogy nők módjára egyetlen egy "istennő" legyen neki? Ahogy a nőtől se elvárható pl a többférjűség, vagy bármi, ami ehhez hasonló.


Megállapodás kérdése egy kapcsolat, és kompromisszumé. Ha megegyeztek, hogy csak egymáséi, akkor nem fair a szex, mással. De ha nyitott szexben állapodnak meg, akkor nem számít megcsalásnak ugyanez.


De a férfi és a nő alaptermészete akkor sem fogmegváltozni. (Kivételt képezhet viszont pl nő, ffi aggyal, vagy megfordítva.)


Ha nőként olyan pasira vágysz, aki hozzád hasonlóan, tehát nőként működik, akkor te leszbikus vagy, vagy pedig -ami valószínűbb- elégedetlen vagy, és inkábbkapni akarsz, és kevésbé elfogadni a férfit olyannak, amilyen.


Hangsúlyozom, nem erkölcstelenségre buzdítok, sőt... Csak arról írok, hogy meg kellene ismernie a nőnek a ffit, a ffinek a nőt. És kopromisszumot kötni. Nem pedig kikötni a pasiknak, hogylegyenek nőiesek minden áron, vagy örökké azon szomorkodnod, hogy a férfiak miért nem nőiesek. Hacsak nem transzgender férfi vagy, női nemiszervvel, leszbiként.


A férfi ilyen szempontból nyitottabb: "ó, az milyen érdekes nő...! :) Hű, az a másik is érdekes, csak másképp érdekes nekem. Olyan szép, változatos a világ, az egyik nő ettől érdekes, a másik meg attól, és a változatosság gyönyörködtet."


A nő pedig: "Ez jó pasi! Hmmm... de az mégjobb! Az előző HELYETT inkább ez kéne nekem! Bár, ha lesz még jobb, akkor meg inkább az kell."


Mondhatnánk ennyi erővel, mi férfiak, hogy a nők többsége elégedetlen, válogatós, mi viszont sokfélének tudunk örülni.


A nők evvel szemben ezt megcsalásnak nevezik. Mert az ő, önző szempontjukból ("CSAK HOZZÁM TARTOZOL, MAGAMHOZ LÁNCCOLLAK!! Amíg nem taálok nálad jobbat") így látszik.


Szóval nézőpoint kérdése. :)

2021. jan. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Statisztikailag mondjuk 85%-ban passzolunk.


Mostani barátnőmmel ez mondjuk 75%, szex terén picit mások vagyunk de ez nem akkora probléma.

2021. jan. 29. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!