Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fontos, hogy halljátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos, hogy halljátok a párotoktól, hogy "Szeretlek! "?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, kinek mennyire fontos, hogy hallja. Van, akinek elég, hogy együtt van a párjával, és a párja szépen bánik vele, de sosem kényezteti szép szavakkal? Azzal, hogy elmondja, szereti?

Kérlek írjátok le a nemeteket és a korotokat!



2017. máj. 23. 17:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%

Nekem nem oszt, nem szoroz, jólesik persze, de csak egy szó. Nekem az számít, hogyan viselkedik velem, nem pedig az, hogy miket mond.

29/N

2017. máj. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Igen, nekem nagyon sokat jelent, mondani és hallani is
2017. máj. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2. vagyok: 22/N
2017. máj. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%

Elég fontos, de csak csínján. Nem jó az sem, ha sokszor van mondva, túl sokszor, akkor az elkoptatja a szó értelmét, hatását veszti.


Sok szó van így a közéletben is, lásd "demokrácia", "mély megdöbbenés", "imádkozunk értetek", "együtt érzünk velük", "elfogadhatatlan" stb.


De jó ezt hallani, de csak akkor, ha úgy hozza a helyzet. És fontos a kölcsönösség!

2017. máj. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mi minden nap elmondjuk egymásnak, hogy "szeretlek". Nekem nem fontos, hanem alapdolog.

27/25

2017. máj. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én 28 éves nő vagyok. Az életem első fele úgy telt el, hogy nem tudtam ezt mondani és kínos volt hallani is. Az anyukámnak sem mondták, ezért ő sem mondta, csak éreztette. Gimi utolsó évében egy kedves lány mellé ültem, hogy jobban megismerjem. Ő mindig megölelt, megpuszilt és sokszor mondta, hogy szeret. Nagyon fura volt eleinte és kínos, de megváltoztatta a mindennapjaimat. Elkezdtem kimondani a szeretteimnek, a családomnak, barátoknak és most már én is olyan fura lány vagyok mint az egykori padtársam, aki mindig megmondja, hogy szeret valakit, amikor csak felvillan benne az érzés, ezért nyilván a páromnak is sokszor mondom, és ez fontos nekem. És szoktak azzal érvelni, hogy ha sokszor mondják, elértéktelenedik. Én még sosem tapasztaltam, hogy értékét veszítené a szeretet szóbeli kifejezése. Nem olyan, mint az ünnepi teríték, hogy akkor marad meg sokáig, ha csak évente vesszük elő.
2017. máj. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem
2017. máj. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
Egyáltalán nem, soha nem volt fontos. A viselkedése legyen olyan, hogy abból tutira legyen érezhető.
2017. máj. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem fontos, mert úgy gondolom, hogy aki valóban szeret, az képes kimondani is. Nem érezzük egyáltalán elcsépeltnek, mert valódi érzések vannak mögötte. A férjemnek is fontos ez a dolog. Egyikünk sem tudna olyannal együtt lenni, aki nem képes kimondani is az érzéseit. Természetesen amellett, hogy érezteti is. Én 31 éves vagyok, a férjem 28. (7 éve együtt)
2017. máj. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen ezt nem fejtettem ki. Szóval nekem elég ha érzem és én is kifejezem többféleképpen mint hogy mondanám neki direkt.
2017. máj. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!