Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Visszavonnád a személyes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszavonnád a személyes, negatív véleményed valamiről, ami bántja a szerelmedet?

Figyelt kérdés
2021. máj. 2. 11:22
A kérdező szavazást indított:
Nem. Nem alázkodok meg senki előtt.
Igen, a szerelmem fontosabb mindennél.
12 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Figyelj, a vélemények változnak; ha prezentál olyan új tényeket, amik alapján más fényben látom az adott dolgot, akkor megváltoztatom. Ezt kommunikációnak hívják, nem megalázkodásnak.
2021. máj. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Mondanál példát, hogy érthetőbb legyen?
2021. máj. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1


A kérdés arról szól, hogy nincsenek új tények. Meg vagy győzödve az igazadban, és visszavonnád-e CSAK AZÉRT, hogy neki jó legyen.

2021. máj. 2. 12:26
 4/10 A kérdező kommentje:

#2


Kismillió példa van a véleménykülönbségre, amikor meg vagyunk győzdve valamiről, ami a másiknak nem tetszik. Had ne soroljam már.

2021. máj. 2. 12:28
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Hülye kérdés, mert attól függ mennyire fontos nekem az adott dolog, illetve neki.


Ha mondjuk mindketten vallásfanatikusok vagyunk, de ő mondjuk buddhista, én meg görög katolikus, akkor az életben nem jövünk össze.

Vagy ilyen kérdés a gyerekvállalás, de ezt is az elején szokás megbeszélni.


Gyukmisz dolgokban nyilván hagynám a fenébe a véleménykülönbséget, senkit nem érdekel hogy nekem mondjuk tetszik egy Picasso festmény, neki meg nem.

2021. máj. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
#3: nem, akkor azt szoktam mondani, hogy, "hát ebben eltér a véleményünk" és lezártam a témát.
2021. máj. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

Kettes vagyok.

Ha így általánosságban beszélünk róla, akkor erről csak annyit, hogy nem jövök össze egy gyerekkel, akit bánt ha valamiről mást gondolok mint ő.

2021. máj. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem vonnám vissza a véleményem. Alapból együtt sem lennék olyan mimózával, aki bólógató kiskutyát keres vagy aki előtt nem vállalhatom a véleményem, mert brühühü nem tudja kezelni. Abszurd.
2021. máj. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nem tudja megváltoztatni a véleményem az, amit elmond nekem, hogy szerinte miért nincs igazam, akkor nem fogom a véleményem visszavonni. Ha tud mondani olyasmit, amit érdemes megfontolnom, akár igen.


De pl. példa erre, nem párkapcsolatban, de szoros baráti kapcsolatban.


Én: Nálunk a postások sokszor ellopták a csomagokat.

Barát: Ne szidd a postásokat, anyám az.

Én: Attól még nálunk lopják a csomagokat, nem anyádról mondtam ilyet.

Barát: De akkor is rosszul esik.

Én: De attól még lopják, ezt tapasztaltam.

2021. máj. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 példája tök jó. Meg ettől a haver anyjáról, haverról lehet simán a véleménye pozitív, míg arról, amit a környékén művelnek a postások, arról negatív. Nem zárja ki a kettő egymást.
2021. máj. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!