Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tapasztalaltad (akár személyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalaltad (akár személyes van ismerős által) milyen a magyar-roma párkapcsolat? Ha igen, mi a tapasztalatod?

Figyelt kérdés

2021. márc. 25. 10:56
 1/9 A kérdező kommentje:

"Tapasztaltad"


Bocsi, elírtam!

2021. márc. 25. 10:57
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy haverom aki évekig járt egy roma csajjal, szakítottak és a csaj összejött 1 roma palival
2021. márc. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Személyes van, mivel nem olyan körülmények között nevelkedett, normális.
2021. márc. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Személyes nincs.

Ismeretségi körömben: az adott romától függ. Van több tök normális roma ismerősöm - jól nevelt, jó családból származik, intelligens, tanult, tiszta; lenézik a balhés, rajos cigányokat. Na, közülük volt párnak már kapcsolata fehér magyarral, ezek normális kapcsolatok voltak.

És láttam olyan kapcsolatot, amiben ilyen tipikus rajos-balhés típussal jött össze fehér magyar ismerősöm (nő és férfi is)... ebből van az a fajta, ami ilyen "zsák a foltját" effektus... balhéznak ugyan, de ezt kb. élvezik mindketten, mert a magyar fél is ilyen szőkecigány típus viselkedésre, "kulturáltsági" szintre, beszédre. Meg van, ahol a hormonjai belevittek vkit egy ilyen kapcsolatba, aztán lelkileg ki lett csinálva (verekedések, 8 napon túl gyógyuló vagy a kedves párjától, vagy a "kiscsaládtól", anyagi kihasználás, nő házicsicskának használása, megcsalások, balhés alvilági ügyekbe keverés).

2021. márc. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Van egy cigánylány ismerősöm. Volt több cigány pasija, egyiktől két gyerek, majd összeállt egy magyarral, már van tőle is gyerek. Úgy tudom jó a kapcsolatuk, de fontos tényező, hogy nem követi a cigány kultúrát. Még öltözködésben is szándékosan kerülte.

Szóval működhet, ha megfelelő a mentalitása.

2021. márc. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Emberek cigány kultúra nincsen, nem veszítek észre hogy itt hányan írták már hogy a nőnek főznie kell , otthon lennie takarítani ezek kb a nagy cigány kultúrák ami sok magyar családban is megvannak aminek az alapja inkább az uralkodási vágy, ez tényleg nevelés kérdése ki mit látott életben otthon akár a szüleitől. Aki bűnözök között szocializálódott abból is az lesz nagyobb eséllyel , ez nem genetika ha nem nevelés és körülmények kérdése, amikor tudatosan félnek az emberek a fekete nagy testű kutyáktól vagy korcsoktól , pedig nevelés kérdése milyen viselkedésű lesz az az állat, ha verjük hergeljük egyfolytában akkor még a legkisebb kutya is egy veszett dög lesz .Az értékek nem velünk születnek ha nem elsajátítjuk őket .
2021. márc. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Nekem roma az élettársam. Én vagyok a nő. Több, mint 10 éve élünk együtt, nagyon jól kijövünk. Ő az a normális fajta, aki nem balhézik, nem iszik, van rendes munkahelye, stb. Nincs cigányos akcentusa sem. Az az érdekes, hogy a családja, rokonai pedig az a tipikus átlagos putris fajta népség. Szerencsére nem igazán tartja velük a kapcsolatot és én se értem, hogy ő miért lett ilyen normális.
2021. márc. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Nekem volt. Messze elhagyta az átlag magyar férfit. De ő is értelmiségi volt.
2021. márc. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%

Igen a gyerekem apja

Jo volt az agyban es ennyi. a stilusa elviselhetetlen volt (nwm rogton, hanem egy ido utan mikor mar azt hitte megfogott)

2021. jún. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!