Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem eltávolodott tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem eltávolodott tőlem párom mik a bevált visszahódítási módszerek?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt, sajnos sok volt köztünk a vita, veszekedés és egymás sértegetése valószínű ezért nem érez már úgy irántam. Amilyen vágya volt felém, olyannyira eltűnt már belőle emiatt az önbizalmam is elvesztettem. Szép szavak eltűntek, dícséretek eltűntek, bújni is csak én bújok. Viszont júniustól lenne az összeköltözésünk, 26 éves nő vagyok úgy érzem ennyi idősen még többre lenne szükségem (mint a kapcsolatunk elején) és másfél éves kapcsolatnak sem kéne így lennie.

2021. máj. 4. 08:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
1,5 éve vagytok együtt, nem is éltek együtt és egy rakás szar a kapcsolat? Most ezen mit akarsz megmenteni? Inkább ne húzd tovább az idődet.
2021. máj. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek egyessel. Ha már ennyire a kapcsolat elején nem működik a dolog, akkor hova akarod ezt erőltetni?
2021. máj. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy sok értelme lenne ezek után összeköltözni 🤷‍♂️ inkább keress egy hozzád illő partnert.
2021. máj. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Úgy érzem van értelme az elhidegülésünk elött nagyon jól ment minden. Ti is tudjátok hogy sok veszekedés nem pozitív hatással van a kapcsolatokra. Mindketten erős személyiségek vagyunk, nehezen ment az összecsiszolódás, de mire eljutottunk idáig elhidegültünk és tudom hogy nem ilyenek vagyunk egymással.
2021. máj. 4. 08:58
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem egy igazán jó kapcsolatban veszekedés és sértegetés elő sem fordul... Maximum vita, ami viszont normális, de azt is higgadtan meg tudjátok beszélni. Egyéb esetekben bántalmazó kapcsolatról beszélünk.
2021. máj. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Min veszekedtek ennyit? Azt meg távolról sem nevezném összecsiszolódásnak, hogy kihűlt a kapcsolat... 1,5 éves kapcsolatban még full szerelmesnek kéne lenni és boldogan tervezni a közös életet. Nem ölni egymást és elhidegülni. Szerintem továbbra sincs semmi értelme a leírásod alapján ennek a kapcsolatnak, de még beleölhetsz pár évet, nekem mindegy.
2021. máj. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha őt nem érdekli, ide egyedül kevés vagy. Én nem költöznék össze vele. Simán csak elmúlt a kezdeti lelkesedés és ő ilyen (veled). Ha nem működik, nem kell erőltetni.
2021. máj. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Olyan módszer van, hogy úgy teszel, mintha már téged sem érdekelne annyira, ha valamit jelentesz még neki, akkor erre visszajön.Ha te nem hívod sosem, megvárod, amíg ő hív pl.
2021. máj. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, igazat adok abban is, hogy ennek így nincs értelme és felesleges erőltetni. Ebben a formában én is így látom. Ezért is kértem volna pár tanácsot ha egyáltalán menthető ez az egész, csak úgy nem szeretném eldobni. Ha elengedem úgy szeretném hogy tudjam én mindent próbáltam megtenni. Az összeköltözés sajnos anyagi és egyéb okokból már elkerülhetetlen.
2021. máj. 5. 21:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Milyen idősek vagytok? Miért elkerülhetetlen? Ha szakítasz vele, akkor is összeköltözöl vele? Ez elég érdekes. Nem nehezebb egy új helyet keresni, mint majd utána, pár nap múlva elcuccolni. Ezt a játszmázás sem fogja megmenteni.
2021. máj. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!