Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, akinek bevált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek bevált az újrakezdés?

Figyelt kérdés
A legtöbben azt írják, nincs értelme valakivel szakítás után újrakezdeni, mert a régi problémák miatt újra szakítás lenne a vége. De van, akinek mégis bevált, és x hét, hónap vagy év különélés után sokkal jobb lett a kapcsolat, mint korábban?
2021. jan. 1. 14:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
nincs.
2021. jan. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Felesleges erre időt pazarolni
2021. jan. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Igen, nálunk működött. Igazából egy különköltözés után tényleg át lehet gondolni és megbeszélni, hogy mik voltak a problémák a kapcsolatban. Innentől pedig csak azt kell eldönteni, hogy akartok-e energiát fektetni a hibák kijavításába, ha mindketten szeretnétek újrakezdeni. Hülyeség, hogy nincs értelme újrakezdeni, minden ember és kapcsolat más és más, a lényeg, hogy beszéljétek meg mik voltak a hibák, mert anélkül tényleg nincs értelme.
2021. jan. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3-as, és mindezt mennyi idő után írod? Mert ugyanezt írtam volna, amikor friss volt a békülés. De eltelt 3 év, és rá kellett jöjjünk, hogy akkor nem szabadott volna újra megpróbálnunk.
2021. jan. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Mi pár hét szünet után újra kezdtünk, majd mindketten beleadtunk apait-anyait. Ennek már 20 éve és még mindig együtt.
2021. jan. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az exemmel szóba jött az újrakezdés de nem akartam azonnal, mondván nem változtunk eleget hogy működni tudjon az, ami régen nem. Változtam.. és rájöttem hogy elsőre sem kellett volna összejönnöm vele XD

A mostani párommal egyszer annyira összekaptunk hogy szakítottam. Pont az első közös nyaraláson, csak nagy volt a feszkó és nem bírtuk. Utána elmentünk sétálni egy sötét utcába, mert arra nem jártunk és utolsó éjszaka volt. Na akkor néhány sötét alaktól teljesen beszartam és rájöttem hogy baszki, teljesen egyedül vagyok. Ott volt mellettem valaki akit szeretek és miattam, az én hülyeségem miatt a kezét sem foghatom meg.. Amint hazaértünk "visszakönyörögtem" magam. Azóta fel sem merül hogy szakítsak, azon az estén annyit nőttem lelkileg, az összes kicsapongó vágyam, hogy kiéljem magam vagy ilyenek (fiatalok vagyunk, 20-21) eltűnt. Eleve ezek miatt vesztünk össze, én simán belementem volna még nyitott kapcsolatba is, kellett az izgalom, a változatosság. Azóta együtt lakunk és rájöttem, hogy nincs szükségem ezekre, csak rá, és arra az érzelmi-fizikai biztonságra amit ő ad. Ő pedig eleve hűséges típus. Szépen felépítgettem a bizalmát újra, és most stabilabb a kapcsolatunk mint valaha.

DE

Ha nem változik meg bennem ez a hozzáállás, ami miatt nem működött köztünk a dolog, akkor semmi értelme nem lett volna újrakezdeni. Ugyanazok a konfliltusok jöttek volna fel.

2021. jan. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Hármas vagyok.


5 éve volt a szünetünk és még mindig együtt vagyunk és mindketten harmonikusnak érezzük. Igazából nálunk a kommunikáció volt a probléma és egyszerűen a kapcsolaton belül nem tudtunk változtatni, de így kívülről külön költözve új alapokra tudtuk helyezni a kommunikációt és mostmár sokkal jobb a kapcsolatunk, mint azelőtt.

2021. jan. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen jöttünk össze gyerekkori barátság volt előtte. 21 évesen szakítottunk 3 hónapra.

Nem volt semmi komoly oka, tehát nem történt megcsalás vagy ilyesmi, szimplán nagyon sokat veszekedtünk mert nem tudtuk jól kommunikálni egymással a problémákat.

3 hónap alatt beszélgettünk neten, de nem találkoztunk. Először mikor egy közös barátunk születésnapján találkoztunk mindketten sírtunk, mikor kicsit becsiccsentve kettesben maradtunk és beszélgettünk. Utána elkezdtünk találkozgatni, "randizni" és újra megpróbáltuk.

Ennek 7 éve és azóta is jól vagyunk, köszönjük szépen. Kellett az a 3 hónap "szünet", hogy az akkori hülye szinte kamasz fejünkkel felfogjuk, hogy mikben kell változnunk és eldöntsük, hogy megéri-e a másikért. Megérte.

28N

2021. jan. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ miért szakítottatok.

Ha pl veszekedés, akkor nem fog mukodni.

Ha tavkapcsolat miatt, akkor mukodhet.

2021. jan. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Töltött káposzta..
2021. jan. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!