Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felnőtt nők/férfiak, éreztétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt nők/férfiak, éreztétek már valakinél, hogy ő lesz örökre a gyenge pontod?

Figyelt kérdés

35 körülieket kérdeznék, akik azért megéltek már pár nagyobb, igazi szerelemet.

Van olyan az életedben, akinél mindegy mennyi idő telik el, valamiért olyan hatással van rád, hogy nem biztos, hogy valaha nemet mondanál rá?


Nekem eddig 3 nagy szerelmem volt, de így felnőtt fejjel (37) találkoztam valakivel és bár vége lett, egyszerűen a bűvkörében maradtam

Persze szerelem is, de mint a drog.


Legutóbb véletlenül összefutottam vele és ha lett volna egy fa a közelben elbújok mögé. Tiszta szégyen, de szerintem még most se tudnék a szemébe nézni anélkül, hogy ne ugorjon ki a szívem a helyéről.


De mondom, volt már nagy szerelmem, és tényleg volt aki lehetett volna a nagy Ő is, meg is sirattam mind, de egyik sem érte el azt eddig, hogy kezem-lábam beleremegjen egy mosolyába.

Mintha valami ösztönös, régi kapocs lenne köztünk.


2021. máj. 4. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen, éreztem ilyet.

41/N

2021. máj. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem a legtobb exem lehetett volna nagy ő de mindig más meg uj kell nekik.
2021. máj. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen szeretjük egymást a mai napig de sajnos nem lehetünk együtt...
2021. máj. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát kb. mint nekem.....
2021. máj. 4. 21:22
 5/10 anonim ***** válasza:

Éreztem. Azaz érzem.

Van akire négy év eltelte után még mindig azt mondom, nem mernék vele találkozni. Félek, újra felcsapnának azok az őrületes érzések bennem.

2021. máj. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Második nagy szerelmemmel vagyok, az első meghalt. Szerencsés vagyok hogy egymásra talaltunk mert azt hittem egyedül öregszem meg. 48N
2021. máj. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, nemrég pl.: egy képzésen találkoztam egy velem azonos korú nővel aki nagyon ott volt, de nem lett semmi sem, de a hatása megmaradt:). (F39)
2021. máj. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekünk is messze el kell kerülni egymást, mert túlságosan felzaklatna mindkettőnket. Ebben a korban már ez van, mindenki foglalt.
2021. máj. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hála istennek nem vagyok egyedül :D
2021. máj. 4. 22:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt mágnes is? Átéltem 1-2 szerelmet életemben, de ezt a mágneses vonzalmat még soha azelőtt. Abszolút fizikai értelemben éreztem a mágneses vonzást.
2021. máj. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!