Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha az első nagy szerelmed nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első nagy szerelmed nem a jelenlegi párod, gondolsz még rá?

Figyelt kérdés

Az első igazi szerelmem egy tőlem jóval idősebb férfi volt, akivel kapcsolatom is volt. Sajnos nagy fájdalmat okozott nekem az az egész, évekig tépelődtem miatta, és bár ennek már kb 10 éve, és évek óta nem beszéltem vele, néha eszembe jut, hogy vajon mi van vele, és mi lett volna ha... Már házas vagyok, van családunk, és nagyon szeretem a férjem, az előző férfi elbújhat mellette, de bűntudatom van, hogy néha még eszembe jut. Mégis csak az első volt, mély nyomot hagyott.

Más is van így? Hogy lehetne túl lépni rajta?



2021. máj. 7. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem az elsővel, hanem a másodikkal vagyok így, de ő volt a legjelentőségteljesebb. Szoktam rá gondolni, nála tapasztaltam azt először, hogy milyen is az, ha valaki szeret.

Sokszor azt gondoltam, hogyha nem mentünk volna szét, még most is jó kapcsolatunk lehetne. De ez butaság. Az idő szépíti meg az emlékeket, nem véletlenül lett vége.

És nekem is van párom, szeretem. :)

2021. máj. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szoktam.Bár már más a férjem.A férjembe nem vagyok, voltam szerelmes, de nagyon jól érezzük magunkat együtt mindenféle téren, és nagyon-nagyon szeretem.


A "nagy " szerelmembe szerelmes voltam, jól pofára is ejtett.


Az idő mindent megszépít.

2021. máj. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is így vagyok, nekem is idősebb volt(14évvel). Már nem tudnék vele együtt lenni, meg is bolondulnék, de úgy egy évben egyszer szoktunk beszélni. Fontos nekem, hogy tudjam, él még, jól van.(Most épp nem tudom.) Meg most is azt gondolom, lett volna meg dolgunk egymással akkor. Hülyén hangzik, nem is vagyok egy hű, de spirituális fajta, de mintha lett volna még együtt feladatunk, amit nem végeztünk el, és már nem is tudjuk.(20 éve volt.)
2021. máj. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem igazán. 10 évig voltam belezúgva, azóta az egyik volt osztálytársam vőlegénye. Ha szembejön közös képük a közösségi médiában, akkor eszembe jut hogy létezik, de már semmit nem vált ki belőlem.
2021. máj. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolok már rá, mert 29 évvel ezelőtt történt 🤷‍♂️ F
2021. máj. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Sosem fogom őt elfelejteni igazán.
2021. máj. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak ilyenkor, amikor valaki felhozza. De már az arcára se emlékszem, annyira régen volt és annyira jelentéktelen volt a későbbi életem szempontjából. Egyedül tanulópénznek volt jó :)
2021. máj. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!