Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha szerelmes vagyok az exembe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes vagyok az exembe, szakìtanom kellene a jelenlegivel?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve szakìtottunk. Én szakìtottam mert ő kiment külföldre én pedig nem hiszek a távkapcsolatokban és az érzéseimben sem voltam teljesen biztos akkor. Fél éve összejöttek a jelenlegi párommal. Nagyon szeretem mint embert de nem vagyok szerelmes belé. Az exem iránt most inkább nagyon erős szeretet és kötődést érzek szerintem ha újra egymás élete részei lennénk fel is csapna a szenvedéj. Az elmúlt egy évben nem beszéltünk. Szerintetek ha a jelenlegi kapcsolatomban maradok kialakulhat még szerelem? A párom egyébként az esetem nem tudom miért nem jön az érzelem.
2019. jan. 10. 18:57
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és 28N
2019. jan. 10. 18:58
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szakítanod kellene és azzal lenni akit valóban szeretsz.
2019. jan. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tedd rendbe az érzelmeidet, aztán dönts! Magad is labilis vagy mindkét fél irányában. Bárki bármit javasol itt, Te magad vagy a kulcsa az események további lefolyásának. Egyszerer két személyt ne álltass, mert visszavághat!
2019. jan. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Keress egy harmadikat, aki tiszta lappal tudsz szeretni.
2019. jan. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

#3 Keressen egy harmadikat? Zseniálisan szörnyű tanács :D

Szerinted a második férfival miért kezdett bele? Ha szerelmes az elsőbe akkor belekezdhet akárhány kapcsolatba az mindre rányomja a bélyegét. És valószìnűleg szerelmes csak jegelve vannak az érzései. Szerintem azzal kell lenned akihez a szìved húz. Vagy normálisan lezárni magadban. De az hosszú folyamat. A jelenlegivel pedig már nem hiszem hogy kialakulna több.

2019. jan. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hármas tanácsában felmerül az érzelmi analfabizmus gyanúja 😂

Kérdező tulajdonképp meg válaszoltad a saját kérdésed. Az exehez sem muszáj visszamenned ha szerinted nem lenne érdemlegesen jó, de ìgy ostobaság kapcsolatban lenned.

2019. jan. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért írtam hogy keressen harmadikat, mert a jelenlegibe nem szerelmes, az ex akit szeret az külföldön van, tehát ésszerű lenne olyannal lenni akit szeret és szerelmes belé. Akivel most van azt el kell engedni útjára.
2019. jan. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A múltat néha érdemesebb lezárni, azt meg elengedni, akibe nem vagy szerelmes. A helyedben kicsit egyedül maradnék, hogy rendbe tegyem magam.
2019. jan. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szakíts a mostanival, szedd rendbe az érzéseid és ha ez megvan akkor kezdj új kapcsolatba.

Te sem érzed jól magad így, a másikat pedig csúnyán becsapod.

2019. jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ezért vagyok egyedül jelenleg.Meg akarom várni,míg teljesen kihűlnek az érzelmeim,felesleges így új kapcsolatba kezdenem.
2019. jan. 11. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!