Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen romantikus helyzetekről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen romantikus helyzetekről, szituációkról szoktatok álmodozni, amiket szeretnétek egyszer megélni a leendő, vagy akár a jelenlegi szerelmetekkel?

Figyelt kérdés

Nevezzetek nyálasnak, de nekem van sok :D

Az egyik ilyen például, hogy egy nyári késő délutánon kisétálunk a Margit szigetre a (jövendőbeli) párommal, viszünk magunkkal egy nagy takarót, letáborozunk egy árnyékos helyre, és ott töltünk el néhány órát.

Elfeküdnék a takarón és belehajtanám a fejem az ölébe, miközben ő simogatná, és úgy beszélgetnénk mindenféléről. Persze neki is kijutna a kényeztetésből, megmasszíroznám például a vállait és a nyakát, valamint persze rengeteget bújnánk, ölelgetnénk, puszilgatnánk egymást, meg hát nyilván a csókok se maradnának el :)

Annyira jó lenne egy ilyet megélni :/ Nektek vannak hasonló vágyálmaitok?


F



2020. szept. 7. 15:30
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
34%

Nincsenek.

Egy jó egytálátel nagyobb öröm :D

2020. szept. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
93%
Ősszel, este amikor már csípős levegő, sétálni egy nagyot a levélhullásban, aztán hazamenni, bekuckózni és szeretkezni egy olyat, hogy elsírjam magam örömömben.
2020. szept. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
86%
Éjszaka kimenni az erkélyre és nézni a csillagokat úgy, hogy hátulról átölel a pasi és én csak elveszek a karjaiban. (Igen, imádom, ha min. 30-35 cm-rel magasabb nálam.)
2020. szept. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
30%

Bekapni 5-5 gramm gombát és felemelkedni a nyolcadik dimenzióba, majd meditálni egy napot szünet nélkül a végtelen szeretet nevében.

Még rengeteg vágyálmom van, de ez a legnagyobb.

2020. szept. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
86%
Én nem egyszeri helyzetekről, “romantikus” pillanatokról álmodom, hanem stabil kapcsolatról, aminek van jövője. Volt részem néhány ilyen romantikus randiban, de kiábrándultam belőlük, mert aztán vége lett, mintha csak egy színjátékot éltünk volna meg, aztán lezárult, utólag szart se ér:).
2020. szept. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
79%
pl. túra sorozatokat rendezni ahol bőven adódik kreatív romantikus helyzet vagy szerintem az is romantikus ha bizonyos helyzetekbe uriember modjara diplomatikusan kedvesen megvéd egy egy hatarozott de nagyon udvarias szoval vagy egyutt ultetnenk cserepbe az elso szal rozsat amit nem cserepeskent hanem szalas viragkent hozott amit en gyokereztetve megmentettem es az osszes viragjabol egy kis virag lugast epitettem ahol szinten lehet romantikazni es lehetne sorolni csak a kreativitas es a fantazia szab hatart de az se.
2020. szept. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
42%
5-ös ha olvasol akkor egyertelmu hogy stabil eros kapcsolatrol van szo a kerdesben es nem egyszeri romantikazasrol. Tobbeteknek olyan behatarolt sertodekeny a fantaziaja. 🙂
2020. szept. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
80%
Viragszirmokon szretkezni,viharban is vagy kukoricas,nadas,napraforgo tabla kozepeben,vizesesnel.hajnalban a kocsiban.Tropusi helyeken setalgatni. Kellemes langyos medenceben strandolgatni..szx a szaunaban...
2020. szept. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
47%

Mindig is ki akartam próbálni, férfiként, hogy milyen lehet egy vadidegen nőhöz közel kerülni.

Vázolom a szitut.

Pl.

Leülök a buszon egy csinos nő mellé. Meleg nyár van, a nő miniszoknyában van, én rövidnadrágban. Kevés az ülések közti hely, és a busz fordulásainál enyhén összeér a combunk, térdünk.

Nagyon enyhén,.... De már várom a következő kanyart, és amikor érzem a selymes bőrét, ahogy egymáshoz érünk, szinte szikrázik a levegő. Aztán nagyon enyhén de ott tartom a combom a combjánál, és érzem hogy ahol összeér, forró, selymes érzés. Nem is merek odanézni, semleges arccal próbálok magam elé nézni, közben minden idegsejtem arra az összesimuló két négyzetcentire koncentrál. Érzem hogy megkeményedek, s hogy a szívem dübörög a mellkasomban..... 😀😀

2020. szept. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
89%
#9 Valóban nagyon izgalmasak az ilyen pillanatok :) Mikor egy jóképű férfivel, főleg ha egy titkon kiszemelt férfivel, összeér a lábunk, karunk egy pontban...A szívem ezerrel dobog, a gyomrom egyben, csak arra az egy pontra tudok figyelni. Pedig minden másra kell, csak arra nem szabadna...
2020. szept. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!