Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mindig az a legérdekesebb, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig az a legérdekesebb, és mindig arra vágysz a legjobban ami nem lehet a tiéd? És ha már a tied, már nem is olyan érdekes?

Figyelt kérdés

Egyet éressz ezzel? És miért?


Miért működik így a legtöbb ember?



2021. máj. 9. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Az első része teljesen igaz rám. A második részét nem tudom, mert ő nem lett az enyém.
2021. máj. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem, ez egy rendkívül éretlen, gyerekes, impulzív, mindenfajta önismeretet nélkülöző hozzáállás. Aki még itt tart, az a személyiségfejlődésben rendkívül el van maradva.
2021. máj. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
infantilis
2021. máj. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

2 Egyetértek teljesen. Egy dolog, hogy egy beteljesületlen szerelemnél ráfogják, hogy jaj azért kellett, mert nem lehetett a tiéd.

Nekem is kellett volna ilyen ember, de nem ezért, hanem mert megismertem, megszerettem.

És kellett volna, igen, utána is.

Felnőtt ember nem úgy viselkedik mint egy tini

2021. máj. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én pl tényleg egy szép, normális nőre vágyom. Néha-néha ez össze is jön és olyankor a világ legboldogabb embere vagyok, amíg tart a kapcsolat.
2021. máj. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Valakire biztos igaz, rám nem.
2021. máj. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Rám abszolútnem igaz. Nem vonz az "ismeretlen" akkor tudom jól érezni magam ha tudom mire számithatok.
2021. máj. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Igen, rám is érvenyes. Mert megszokom az illető minden tulajdonságát, és onnantól nincs izgalmas tényező rajta, benne.
2021. máj. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.


Én is úgy vagyok vele, hogy ha találok valakit, akit tényleg kedvelek, szeretek, akkor azért hálás vagyok, és boldog vagyok hogy része az életemnek. Sőt... még olyan érzésem van, hogy nem tud elég lenni belőle... nem hogy megunjam, vagy hogy azt gondoljam vele kapcsolatban hogy már nem érdekes... Az elérhetetlen meg egyáltalán nem vonz. Fölösleges dolognak találom...Ha valaki érdektelenül viselkedik velem szembe, és le se....akkor tuti, hogy abban a percben meg szűnik számomra létezni... na de hát mások vagyunk..

2021. máj. 9. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!