Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy oldjátok meg ezt a dolgot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjátok meg ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

Gyakran előfordul olyan szitu, hogy ha ismerkedek és már feljárunk egymáshoz, és ugye le kell vetni a cipőt,akkor gyakran van lábszagunk, ami nagyon kellemetlen úgy együtt lenni. Hiába használok lábsprayt, csak érezni.

Hogyan lehet ezt elkerülni?



2021. máj. 11. 09:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Vegyél jobb minőségű cipőket és igazi bőr betétet használj. Mossad meg a lábad reggel indulás előtt és dezodorral fújjál be a cipőbe.
2021. máj. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Általában jó cipőket hordok. Jó, bőrcipőt ritkán, főleg sportcipőt.
2021. máj. 11. 09:53
 3/17 anonim ***** válasza:
Első körben én is a cipőváltást javaslom. De gyors segélynek jó lehet, hogy érkezés után bemész a fürdőbe, befújod a lábad és zoknit cserélsz. Jobb, mint a semmi.
2021. máj. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én száműztem a bőr belsejű cipőket. Abba marad csak meg igazán a izzadtság. Meg a szag.
2021. máj. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő lábspray. Nekem se segített semmi, mindenféle cipőt próbáltam és mindenféle sprayt, semmit se használtak. A Helia-D márkájú sprayt reggel a lábamra fújom, utána bármit csinálok, bármilyen lábbeliben töltöm a napom, teljesen szagmentes a lábam estig.
2021. máj. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
13%

Nekem is, amikor 12 órákat dolgoztam munkavedelmi bakancsban, akkor eléggé durva volt mikor levettem.

Semmi cipő deo, labspray, hintőpor nem használt.

Elkezdtem idegegbol domestossal lábat mosni.

Ez volt kb 3 éve.

Mostanra már semmi szaga a labamnak és a bőröm is puha lett tőle.

Párom is azon tunodik hogy miért nincsen semmi borkemenyedes se a sarkamon és 8-10 óra zárt cipőben sem lesz büdös.

Nekem bevalt ez a módszer szerencsére.

2021. máj. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Én sosem hordtam bőrcipőt, csak alkalomkor.

De ezek szerint az sem jobb. Van amikor a csajom bőrszerű magassarkút, platformon cipőt hord, nylonharisnyával, de van lábszaga.

Barátnők jó része nylonharisnyával hordja a cipőt és szoktam érezni, ami kicsit undi.

Én próbáltam hintőporozni a lábaim, használ, de attól meg olyan lesz lábam.

2021. máj. 11. 10:22
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Asics sportcipőt hordok, nem emlékszem mikor éreztem utoljára a lábam. Én is cipőcserét javaslok, avagy egy közös fürdést az együttlét előtt, előjátéknak is jó.
2021. máj. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
sportcipőben nem kéne hogy büdös legyen a lábad. legalább két naponta cseréld a cipőket, ha beleizzadt a cipőbe a lábad, akkor addig ne vedd fel amigí teljesen ki nem szárad. minden nap vegyél tiszta zoknit. a lábad fújd be gomba ellenes sprayvel, sőt a cipődet is.
2021. máj. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Rendben. Kipróbálok mindent.
2021. máj. 11. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!