Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, hogy oldjátok meg ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy oldjátok meg ezt a dolgot?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel még nem költöztem össze, de szokott hozzám járni 1-2hétre hogy ottvan. Na most 2hét alatt az embernek el kell menni elvégezni a nagy dolgát a wc-n. És a barátnőm nem tudom hogy hogyan oldja meg, de még sose hallottam őt, vagy esetleg hogy sokáig volt bent és abból levettem hogy mitcsinálna. Se reggel, se napközben, se este. Pár percig van bent wc-n, és annyi. Szóval az lenne a kérdésem (a lányol felé) hogy ti ezt hogyan oldjátok meg ilyen "gyorsan"?

2019. okt. 25. 07:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Emberfüggő, kinek mennyi ideig tart, 2 perc és 12 perc is normális lenne pl. Szóval ez nem attól van, hogy a barátnőd lány, szimplán ilyen.
2019. okt. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha még nem kell annyira, hogy végezzek 2-3 perc alatt, akkor meg sem próbálom, mert nincs még itt az ideje.
2019. okt. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek gyorsan megy. Meg lehet hogy zuhanyzás előtt végzi, hogy ne legyen büdös utána.
2019. okt. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Uristen. En siman mondom hogy megyek szrni a baratomnak. Meg o is ha o megy. Ez egy tok termeszetes dolog. De egyebkemt tenyleg megoldhato 3 perc alatt ill amig alszol is el tud menni
2019. okt. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a hangokkal kapcsolatban, még általánosban kifejlesztettem egy technikát. Mert suliban elvégezni a dolgunkat ciki, még akkor is, ha mindenki csinálja. Ugye. Szóval, a wcbe a vízre/vízbe hajítok egy adag wc papírt, ami szépen felfogja a kellemetlen hangokat. És tudom, hogy környezetvédelem, meg minden, de amikor egy olyan wcbe mész macizni, ahova sorok állnak, te is BIZTOSAN meggondolnád...
2019. nov. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nem kell hozza olyan sok idő 😅 5perc boven elég
2019. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5, szerintem a kérdező nem a csobbanás hangjára gondol, hanem a pukira.
2019. nov. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
fogadok, hogy volt cserkész :D
2019. nov. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én fiú vagyok, és legtöbbször gyorsan elintézem a wc-zést

gondolom a lányoknál is hasonló (akkor is, ha valszeg többen még szépítgetés, ... miatt tovább maradnak)

2020. okt. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!