Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak még normális kapcsolatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még normális kapcsolatok?

Figyelt kérdés

A lányok arra panaszkodnak hogy nincs normális fiú, a fiúk meg hogy nincs normális lány.

25 körüli fiú vagyok, de egy normális, értelmes, megbízható lányt nem tudok találni akivel lehetne komoly kapcsolatom.


Velem van a gond, vagy tényleg lehetetlen társat találni?


2021. máj. 12. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak.
2021. máj. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi számít normálisnak? A mai világban szerintem minden verzió megtalálható valahol.
2021. máj. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak jó kapcsolatok, vannak amiben szenvedés. De a legfontosabb, hogy a kapcsolatig vezető út, randiig vezető út elég nehéz lett manapság....30F
2021. máj. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
4%
Vannak, csak pénz kell hozzájuk. (Igen, az utazáshoz, étteremhez, benzinhez, programokhoz pénz kell. Hiába mondjátok hogy "hát de nekem a kirándulás is elég" mert ahhoz is pénz kell)
2021. máj. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

4


Igen, pénz kell az élethez is, vagy éhenhalsz.

2021. máj. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Amióta mevettem a Ferrari Berlinettámat, sokan szeretnének bele ülni. Nem értem, én nem változtam semmit, mégis mindenki a barátom meg a barátnőm akar lenni. Ezek után a jelenlegi kapcsolatom őszinte vagy nem? Normális vagy nem? Az autó 2013-as, nem új.
2021. máj. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz olyat találni, akivel összeilletek. Aki neked "a normális", és te is neki. Ezerből egy ilyen van. Nem hiába van kifejezés a nagy őre. A legtöbb ember egy ilyennel találkozik egész életében. Sajnos sokan egyszer se, páran többször is átélik. Az is sajnálatos, hogy milyen sokan nem tudják megbecsülni, csak utólag, miután eldobták.
2021. máj. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mi a normális.


Az én kapcsolatom NEKEM normális, de ha leírnám minden aspektusát ide, akkor azt mondanád rá, hogy "hát ez nem normális".


Rengeteg kompromisszumot kötök és áldozatot hozok. Olyat is, ami TÉNYLEG nehéz.

Olyat is, ami nincs feltétlenül ínyemre. De a kapcsolat ilyen. Nehéz.


A felnőttek áldozatokat hoznak. Ha az ember azt gondolja, hogy az ölébe fog hullani egy teljesen ugyanolyan másik ember, aki majd minden reggel szopással ébreszti stb, akkor tévedésben él és még gyerek.


Szeretem a barátnőm és sok mindent megteszek olyan emberekért, akiket szeretek.

Arra figyelek , hogy Sajátmagamat ne veszítsem el. De az, hogy egy kapcsolatért vagy egy másik emberért áldozatot hozok az nem idegen tőlem.


Tudom, hogy ezzel jár egy kapcsolat.

Erre sokan (főleg az éretlenek) azt mondanák, hogy ez nem normális.

Hát lelkük rajta. Nekem ez a normális.

2021. máj. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak normális kapcsolatok, de nagyon kevés. Az ismerősi körömben egy kapcsolatra tudom azt mondani, hogy rendben van. Az összes többinél alap pár naponta a veszekedés (minimum durva kiabálással), sokan olyannal vannak együtt, ami épp jutott, mások meg félrelépnek.


"A lányok arra panaszkodnak hogy nincs normális fiú, a fiúk meg hogy nincs normális lány."

Ez leginkább azért van, mert a "normális" mögött teljesen más van a két nemnél.


"25 körüli fiú vagyok, de egy normális, értelmes, megbízható lányt nem tudok találni akivel lehetne komoly kapcsolatom."

Ez meg szinte már alap. Egyre több 30 alatti férfitől hallom, hogy simán talál csajt, de olyat nem, akivel tényleg egy értelmes kapcsolatot lehetne összehozni.

2021. máj. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak normális emberek, csak mindenkinek más a normális és nehéz azt megtalálni, akivel megvan az összhang. Én elég kompromisszumképesnek tartom magam, egy 7 éves kapcsolattal a hátam mögött, viszonylag fiatalon (26 vagyok). Mióta véget ért, azóta nem találok "normális" partnert. Sok emberrel ismerkedtem, de valahogy vagy éretlennek tartottam őket egy kapcsolatra, vagy olyan negatív tulajdonságaik voltak, amikkel már az elején tudtam, hogy nem tudnék együttélni. Vagy nem volt meg a kémia, vagy teljesen mások voltunk, hiába volt meg a közös hang, és még sorolhatnám. Baromi nehéz, sajnos.
2021. máj. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!