Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van még esélyem barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem barátnőt találni ha nagyon bénán állok az ismerkedésben, és nagyon tapasztalataim sincsenek eddig?

Figyelt kérdés

Talán eddig csak 1x ismerkedtem, de nem jött össze hogy a barátnőm legyen a lány. Nem vagyok könnyen ismerkedő, közvetlen típus.

Meg valamiért rég óta azt érzem hogy nekem egész életemben sosem lesz barátnőm. Szeretnék, meg igényes is vagyok, nem nézek ki rosszul sem, csak nincs lehetőségem ismerkedni, meg nagyon rosszak a szociális készségeim. A legnagyobb gond az az hogy már nem vagyok annyira fiatal ahhoz hogy itt tartsak, vagyis én így érzem, 24 vagyok, de nagyon gyorsan teik az idő.


2021. máj. 13. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A tegnapi ugyanilyen kérdésed után sem sajnált meg egy nő sem?
2021. máj. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elájulok 😂😂😂😂😂😂😂

Te tuti bolond vagy

Hogy lehet minden nap ugyanazt a kérdést kiírni?

Még ha megis sajnálnálak, ez a minden napos siránkozásod itt annyira vissza taszító, hogy nem csodálom, hogy nem megy az ismerkedés.

Mi olyan tanácsra vársz, hogy minden nap ki kelljen írnod ezt?

Vagy tényleg arra vársz, hogy valaki szánalomból kezdjen már el beszélgetni veled? 😂

Őszintén válaszolhatnál a kérdéseimre!!!

2021. máj. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy arra vár.
2021. máj. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdekes, szerintem ne add fel, de a nők a magabiztos pasikat szeretik. De nem hátrány ha nem volt még senkid ne úgy fogd fel. Járj el edzeni vagy sportolni valamit, adhat egy kis magabiztosságot.
2021. máj. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!