Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés az, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az, amikor előtted happolják el előled életed szerelmét?

Figyelt kérdés
Már az is fájdalmas mikor csak plátói, de milyen érzés végignézni azt, hogy akár te is lehettél volna, de nem "iparkodtál", és előled "viszik el"... Borzasztó lehet. Valakinek személyes tapasztalat? Túl tudtad magad rajta tenni? Esetleg később összejöttetek?

2021. máj. 17. 04:52
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

4# Van az a szituáció, mikor neked kell "odatenned" magad (nem tolakodóan), hogy kapjál esélyt a megismerkedésre. Úgy nehéz elhajtani valakit, ha plátói marad és akár nem tud róla a másik, hogy neked szimpatikus volt.


Nem arról van szó, hogy valakit dobnak, a másik meg még kapálózik, és jelenetet rendez, meg mit tudjam én... :D

De akár jöhet olyan sztori is. :D

2021. máj. 17. 09:30
 12/20 A kérdező kommentje:

10-nek is ugyanaz, mint az előbbinek, meg akik belekötnek az elhappolják szóba. Szerintem teljesen érthető, hogy mit lehet alatta érteni. Egy olyan személy akinez nem állsz annyira közel, hogy ismerjétek egymást, és előtted jön össze valakivel. Ha te bátrabb lettél volna, lehet hogy szimpatikusnak tálál, lehet hogy ad esélyt a randira, stb. Ha valaki dobott volna nem így írtam volna ki a kérdést, és semmilyen tárgyról nincs szó. Légyszí valaki kössön már bele az "iparkodtál" szavamba is. Vagy esetleg az egyik névelőbe.

Csak így lesznek validok a tipikus magyar kommentek. :(


Köszönöm a többiek válaszát. Illetve ha van még sztoritok, szívesen olvasom, mindkét nemtől..


Jó volt olvasni, hogy azóta páran bátrabbak lettek (persze azért az is jó, ha abban is meghúzzák a határokat, de mint ahogy írta valaki az már más téma).

2021. máj. 17. 09:44
 13/20 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Egyszer volt egy olyan sztorim, hogy a lányt mondjuk nem elhappolták, de lemaradtam róla. A sztori lényege az, hogy a lánnyal jó barátok voltunk és bár már későnek éreztem én is, de egyszer úgy döntöttem, hogy elmondom neki, hogy tetszik és járni is akarok vele. Randiztunk is, elmondtam és a lány meg kicsit láttam, hogy elszomorodik, azt mondta, hogy de kár, hogy ezt nem mondtad eddig, mert van egy fiú, akivel 2 hete együtt vannak, mivel én nem léptem semmit, őt választotta. Ez van, de belegondolva utólag nem is lett volna jó nekem ez a kapcsolat.
2021. máj. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Na jó, talán ez legfájfalmasabb, mikor szembesülsz is vele, kimondják, hogy konkrétan csak rád vártak...

Túl tudtad tenni magad azóta?

2021. máj. 17. 10:00
 15/20 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Persze, elfogadtam, nagyon régen volt, kb. 15 éve, elvégre nem volt köztünk semmi olyan bensőséges, csak maga a tesze-toszaságom szomorított el, de elfogadtam pár hét után és közben meg is fogadtam, hogy soha nem fogok tétovázni.
2021. máj. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Másik oldalon vagyok, engem "happoltak el" más elől. Mi egy rövid ideig randiztunk a múltban, de akkor nagyon nem volt alkalmas az időpont. Persze, aki szeret, akar, az tűzön vizen átmegy az illetőért...a mesékben. De mikor mindkét fél fáradt lelkileg, rengeteg feszültség van egymástól függetlenül az életben, akkor egyszerűen nem optimális a kezdés, mert egy friss, ismerkedős kapcsolatba ritkán tesz bele annyit az ember, mintha már ismernék, és évek óta szeretnék egymást. Azóta is jóban vagyunk, párszor ittasan el is mondta, hogy borzalmasan bánja, hogy akkor nem küzdött eléggé. De logikusan belegondolva, nem csodálom, hogy nem tette. Hogy mennyire tudott túllépni ezen, és mennyi idő után, azt nem tudom. Remélem sikerült, mert köztünk már nem lesz semmi, mert nagyon szeretem páromat, és nem hagynám el se érte, se másért. Néha megkérdezem, mi van vele, hogy alakul az élete, mert szeretném, ha boldog lenne, mert megérdemli. Egyébként igyekszem tartani a távolságot az ő érdekében, hogy ne az legyen, hogy folyton "szem előtt" vagyok, ami megnehezíthetné a dolgát, ha esetleg mégsincs még teljesen túl a helyzeten. Bár ennyi év után csodálkoznék, ha nem lenne.
2021. máj. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
16-os. ismerek olyan férit, aki 20 éve ácsingózik valaki után.
2021. máj. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
21%

Nekem fura volt.


Vagyok en vekony alkat szőke, es volt egy lanyismim alacsony hizott barna atlagos pólóban leggingsben.

Nekem igaz kisebb melleim vannak de feszekesek szabályosak mintha öntve lennének, neki meg két hosszu lógó uborka.


Kulfoldon megimsertunk magyarokat.

Az egyik sracrol kiderult hogy bp en egy helyen "lakunk" ugyanabban az x közben, csak kulfoldon vagyunk épp, egynapon szulettunk es ugyanolyan a multunk hátterunk is, ami nagyon kemény volt es amin ezen a nőismim kuncogva röhögött.


Es szoval a nőismimre hajtott rá..


Ma sem értem valahogy.

2021. júl. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
45%

Ja nem szerelmem volt. Csak ismerkedés volt.

18.válaszolo voltam

2021. júl. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 moozygoo ***** válasza:
62%
Szar.
2021. júl. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!