Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akibe regen nagyon szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akibe regen nagyon szerelmesek voltatok es par ev mulva ismet talalkoztok, milyen erzes ujra latni az egykori szerelmedet?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 26. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Addigra már semmilyen, rég túlléptem.
2021. ápr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Jól esett, de évek múlásával láttam azokat a rosszabb tulajdonságait, amik annó a kis rózsaszín köd miatt nem volt észrevehető. Nem vágytam már úgy rá, de jó volt látni
2021. ápr. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Rosszul esik hogy ma sem néznek semmibe. Anno naivan kihasznaltak. Kesobb talalkozva se éreznek semmit. En meg sirtam rittam. Gyökerek. Ezt erzem.
2021. ápr. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Anno sirtam utánuk. Ma is rosszul esik hogy ilyenek.
2021. ápr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Semmi különös. Pont olyan, mint a régi jó barátok viszontlátása.
2021. ápr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyenkor mindig kicsit megdobban a szívem, ideges vagyok stb., és mindig hirtelen annyi idősnek érzem magam, mint amennyi akkor voltam, amikor szerelmes voltam beléjük. Persze azért tudom a helyén kezelni, van, akivel már rég nem jönnék össze/nem akarnék semmit a racionális fejemmel, de olyan, mintha hirtelen rámzúdulnának a régi érzések.
2021. ápr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, aki teljesen semleges, de olyan is, akire ha ma ránézek, el nem bírom képzelni, hogy miért szerettem bele 10-15 évvel ezelőtt. Változunk mi is, a környezetünk is.
2021. ápr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, hogy hogyan lett vége. Nekem szinte egytől egyig semleges, de van olyan, aki még picit megdobogtatja a szívem.

Mivel ővele nem lett egy "kifutott" járás, érzésekkel váltunk el.

De már nem szeretem

Egy ember viszont mindig nagyon fájó pont lesz. Ő volt az, akinél még most is kést forgatnak bennem, ha csak rágondolok.

Vele még nem futottam össze, de lehet jobb is, nem szeretnék felnőtt nőként bőgve elfutni szégyenszemre :)

2021. ápr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem aki x év múlva azt mondja, nem érti mit szeretett benne annó, az akkor sem volt igazából szerelmes, csak fellángolás volt. Mert nekem is van olyan, akit ma már bottal sem piszkálnék meg, de pontosan tudom hogy anno mit szerettem benne, és azt is hogy igazi szerelem volt.
2021. ápr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egyszerű a szép emlékeket elraktározzuk a rosszakat meg nem szeretjük.. akivel több jó dolog volt arra mért is gondolnál vissza úgy mint ha magadba hánynál..
2021. ápr. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!